Jump to content
Българският форум за музиканти

помощ: Sp Vtb1[out]/m-audio Audiophile 192 [in]


bsh

Recommended Posts

ми такъв ми е проблема , пре-амп Studio Projects VTB1 излиза стерео канал и как да влезе в двата моно входа в картата ми (m-audio audiophile 192)

 

със преходник ли ..??.. миксер ли ми трябва ... ??.. сега само единия канал мога да включа

 

 

 

ще черпя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VTB-1 е едноканален предусилвател и съответно има само един изход (моно). Правилното свързване в случаят е да си направиш или купиш балансиран кабел XLR (канон) към TRS (стерео жак от големите). XLR-ът се включва към изхода на VTB1, а TRS-а влиза в единият канал на Audiophile-a.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VTB-1 е едноканален предусилвател и съответно има само един изход (моно). Правилното свързване в случаят е да си направиш или купиш балансиран кабел XLR (канон) към TRS (стерео жак от големите). XLR-ът се включва към изхода на VTB1, а TRS-а влиза в единият канал на Audiophile-a.

 

 

е така съм сега , но само единия канал ми се чува , а аз записвам глас , и ми трябват и двата канала ...

 

нищо аз си поръчах да ми направят преходник от 1 балансиран трс към два трс-а L и R които са ми в аудиофила , така дали ще го бъде ше видим утре като го взема , ама дали има и друг вариант да ми се чуват и двата канала от микрофона ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какви 2 канала...нали микрофонът ти е един, както и изходът от предусилвателя?!? Просто си отваряш моно трак (вместо стерео) и ще "чуваш двата канала" по средата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.