Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой ползвал ли е?


mexico

Recommended Posts

Много пари за нищо.

 

 

Благодаря за коментара, но ако може да се обосновеш малко.

 

Ползвал ли си го? Какво представляват трите му основни функции (Normal, Deep and Shallow)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пари за нищо.

 

И защо така реши?

 

По въпроса за питането относно трите режима - ми има отговор в дадения от теб линк. Отдолу има меню "Manuals" - отваряш или си сваляш упътването за конкретното изделие в .pdf формат. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парите не са чак толкова много.В общи линий представлява един параметричен еквалайзер на около 220 херца.На мен ми хареса,пробвал съм го.Дава хубав плътен тон.Ако не друго си заслужава да се пробва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парите не са чак толкова много.В общи линий представлява един параметричен еквалайзер на около 220 херца.На мен ми хареса,пробвал съм го.Дава хубав плътен тон.Ако не друго си заслужава да се пробва

 

Благодаря tsetso!

Точно това и възнамерявам да направя.

Ще си дам впечатленията след това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SHALLOW 150 Hz - 6 kHz, -10dB

eq2mp3.jpg

 

DEEP 200Hz - 10kHz, -20dB

eq1ba5.jpg

 

FLAT - е без еквилайзер

 

Ако ти е чудно как звучи - пробвай този EQ на баса с някоя програмка

(ако не се лъжа пишеш с Cubase - тези барабани не се бъркат лесно) :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Еми пробвах го и си го купих даже - предполагам се досещате, че ми е харесал :wallbash:

Това е един много готин параметрик, подходящ както за пасивни, така и за активни басове без параметрик (какъвто е и моя).

Наистина дава един стегнат и плътен тон, а за слап е превъзходен.

Абе въобще добро попълнение за арсенала на един басист.

Поздрави и благодаря за съдействието, дано сме били полезни и на други заинтересовани!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно параметрика имах такъв, купих го още огато ги изкараха напазара, като цяло е яка машинка но ако свириш в централното ило и ако си с кубе на нулеви корекции поне при мене така беше аз го използвах с Behringer BX600 и когато си правех моите настройки на кубето не ми харесваше а когато беше на нулеви се получаваше придава много дълбочина на тона която можеш да коригираш...Нкато цло в централното си е най добре, а може и преди централното един DI box но както си решиш :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.