Jump to content
Българският форум за музиканти

The Gorer's Gorefecation


Recommended Posts

Dylan_101, грайндът ти е СУПЕР, човек! :singer::singer::singer:

Чух и кросоувъра - кърти миффффки! Продукцията на звука като цяло също мачка отвсякъде.

Кажи как го докарваш този саунд на китарите. Предполагам, че си или с процесор или с някаква сапунерка.

sa6tiat, то тамън от историческата граматика идват моите идеологии, не от Съветския съюз.

Аз викам: ти прасни нещо пра-българско (рок оперка, таковата), па аз ще къртя по Веда Словена :ph34r:

Лошо нема и дай да клъцнем офтопика. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неоплазмата ме Върли ф мифките; ами то апокалипсиса започнал... Дилъне, поздрави на конфедеративно ниво! ГроарррррррЪ!...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

На Crossover китарите са записвани така:

 

китара -> zoom GFX-4 (компресор и нойзгейт) -> Marshall MG10 (драйв) -> PC (ampsimulator и постобработка)

 

На Neoplasm същото, но и драйва си е от zoom-a

 

sa6tiat: :singer:

Редактирано от Dylan_101
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Подобно! Но все пак, преди да почне онлайн постване, шерване, шербетване имам кратка молба: дай тук, не на ЛС, за да види всеки желаещ, кратко упътване как да си пусна рифчутата и за вокала!!!

Благодарско скоротечно старопраменско! :violin:

 

Горер, липсва ми маймуняка; нещо, еволюция, а?...

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не зацепих за рифчетата...

 

Мисля да направим примерно един е-мейл акаунт в яху-то (да кажем) и там всеки да уплоадва рифчета. Важно е всеки да си сложи имена на рифовете. Оттам всеки ще може да ги свали.

След това правим гласуване за структурата на парчето: всеки предлага схема което след кое и по колко пъти да следва. Като уточним каква ще е схемата, аз ще запиша барабаните в миди и мп3 и ще ви ги пратя.

Върху тях всеки ще си изсвири рифа и ще ми го прати за да сглобя ритзм китарите аз. Същото важи и за баса ако има повече от един басист.

След това миксирам барабани, ритъм китари и бас и ги ъплоудвам и върху тях желаещите може да запишат вокали и сола.

След това пак правиме гласуване кое соло и кои вокали да оставим и така...

 

Ако пък се намери и барабанист ехеее....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве метали....

аз що не мога да вляза във джимейл-а а?...

да не взе някой да го прееба да го еба :angry:

 

Горерев що не ми ги фърлиш тез грух-грух на пощата дя?

джейФогнуланулатринайсекльомбаъахуКом

 

шъ чакам че май немога да ги сваля тия неща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а чух го

много брутално да

много интересни вокали верно.От пригрухтяване до гаргара с ефект на тоалетно казанче.И всичкото това в няколко секунди.

:rolleyes:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с ефект на тоалетно казанче

:lol::lol::lol:

Докато бачкаше сайтът ужасите можеше да се дръпнат от навсякъде по света и някакъв датчанин ми отговори абсолютно същото: "This thing sounds like a toilet flush"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно мое старо грайнд творение може да намерите тук. Стои толкова време непубликувано, щото мисля да го презапиша с дропнати китари и нови вокали, че настоящите са бая смотани.

Файла е Neoplasm - Brutal Incarnation.mp3

Евала, бих го сбъркал за Dying Fetus почти :blink: ..малко касата и соло барабана ми се губят, но е зло :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.