Jump to content
Българският форум за музиканти

The Gorer's Gorefecation


Recommended Posts

ОК, сетих се, че ми се мотаят стари демота от стари експериментални идиотизми.

Това тук са две "песни" от соловия ми проект - Gorefecation.

Имах и сайт на проекта - http://gorefecation.port5.com , ама си превиши месечната квота, аз отказах на пичовете да им платя и оттогава (естествено) не функционира. Сайтът беше кадърен, мамка му - с цяла концепция и история, която се върти около книга, наречена The Bible of Gore Surgery. :curse:

Качил съм "песните" в зип файл на www.Gmail.com.

Username: muzikant.org@gmail.com

Password: mymusic

Зип файлът съдържа също и скин за Winamp - навремето можеше да се смъква от сайта на групата заедно с едно "видео" включващо прасета и месокомбинати :)

Качеството на записите е ташак - правени са преди три-четири години, а тогава освен FruityLoops и SoundForge, друго не познавах.

 

ПП: Ако някой случайно е попадал на сайта докато функционираше и е бил така добър да си смъкне и видеото, моля да ми го прати, защото откакто ми удариха балтията от хоста, го нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъъъъъъъъ!? Грухтеж за прахосмукачка и вехта тъща-мишелов!

Подушвам, че грухтим в една кочина!

Ма требе да е старо; интрото на фторото мучание е малко нестабилно; дабълхендът - леко експресивен...

Обаче погребението на цялата певческа плява - от Калас до Павароти, кратко и брутално като дамски слънчобран под веригите на немски "Тигър" край Сена ме възторгва!

Да живейш!

:hello:

ГРУХ!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, духовит в сарказма си... :D

Дааа, старо е като света и е свирено едно към гьотере. :)

Дабъл хендът всъщност не е изцяло дабъл хенд и са наслагвани няколко, ама в общата какофония стана мазало :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ник`ъф саркисян; аз много траш и прочее бози не дерзая, ама "грух" чуя ли, сапикясвам железобетони и кофражи!

Малко Оф, да не е Ох!

Може и да съм го споменавал и преди, но е любопитно и не вреди:

Като млад студенТ съм пуснал "Ток Рок Абразив" на Тони Георгиев /Бог да го поживи!/ по "Тангра".

Време - м/у 22.00 и 24.00.

На другата сутрин майка ми сконфузено ме пита:

"Сине, какви бяха тези твои гости?! Един час стоя пред външната врата и не смея да вляза..."

Дай по-пресни репресии над благозвучието и бон тона, хе-хе...

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

По-пресните грухтежи си заминаха заедно с партишъна на стария ми Windows, но те и без това бяха с много лош и тънък звук на китарите. Иначе имам доста материал - кажи-речи за цял концептуален албум, в който става дума за The Undead или дзомбита, де ги викат по нашия край.

Откакто открих форума, научих някои нови неща за звукозаписа и с малко леффчета и инвестиции в звукови карти и прочее скоро ще запиша грухтежите наново.

 

ПП: Търся книги или сатии за древнославянската митология. Мисля да включа и нещо за нашенските вярвания за зли хали и прочее - ще го праим повече прогресив-дет, отколкото гор и червалаци. Половината ще са зомбитата, другото - нашенски тарикатлъци.

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай за вили-самовили, Змей-горянин...

Извън всеки майтап мисля - а и ти го знаеш, филоложе, - че имаме прекрасен фолклор и нема нужда да се правим на зомбета: кеф ти върколаци, кеф ти таласъми, кеф ти Радичкови /Бог да го прости/ герои, все ги забравям - верблюди, и прочие...

Със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

ПП: Търся книги или сатии за древнославянската митология.

...

ами позавърти се около и най-вече В градската ви библиотека - има такава книжка "Славянска митология" а също и книжка за българска митология (но не си спомням точното заглавие) - първата книжка е малка, почти джобен формат, а нашенската е бая голяма по размер, само не и по дебелина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брао the, брао gorer. :) Много по-идейно ми се струва от Mortician.

Свинщина до дупка и тва е.

 

ПП: Нали каза че си решил да правиш нещо по-дет метъл. Тва ще ми е интересно да го чуя. Шерни някой запис. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направим и нещо по-дет, обещавам. Гледам сега се заформя и онлайн дет проект на форума :metalist: , та може в най-скоро време да праснем нящо по-прогресив.

ПП:

Не знаех, че е излизала книжка за славянската митология. :think: Виждал съм книжки за митологиите на всякакви народи, но за славяните не съм.

По принцип чета нещата онлайн, но това ще го скивна задължително. Само да не е от някой млад и "алтернативен" изследовател, че такива не ги дишам. Защо не внимавах на времето на лекциите по фолклор на Анчо Самодивата...? :wall: Помня само, че всичко се въртеше около Световното дърво, Долната земя пр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа, не така; що само славянска? Първо, е гаче архетипна от индогерманската / пардон, европейската/ митология, Фторо, дай да говорим за българска, а?... То целия ни фолк-календар е предимно български, и тракийски, добре де...

Пък и всичко е мешана скара... Ма кукерите, "пеперудите" / за дъжд; някой е прекалил с магиите - ский как вали/ са по-скоро източни, демек български обреди... :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да се пробвам да ти намеря лекции по дисциплината "Български Фолклор" ако не пазиш твоите. :) Едно време ходих и 1-2 пъти на тва чудо - само за шоуто, иначе уча икономика. Предполагам в наш'та университетска библиотека има статии, изследвания и монографии по въпроса. Занеси се и в библиотеката във ВТ - не може да няма мат'риал.

 

Но ако ще нагазваш в тая нива ще трябва и музиката ти да има фолклорни елементи - като Nile например. :metalist: Почвай отсега да заучаваш неравноделки в 7/8.

 

Много офтопик: отдавна мисля да направя "рок опера" по "Приказка за бай Стоян" - нали се сещате - дето имал лозе, ама се пропил и кръчмаря му го зел всичкото. После дошъл комунизма и направили наш бай Стоян напет кравар и той се зарекъл да не пие... "че пиянството проклето/води в локва при прасето!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пра-българите митологията не ме интересува твърде. На траките май не е изучена много добре (както и целият им етнос).

Ще ми се да направя нещо по-европейско. Пък и сякаш забравяме, че седемте славянски племена по нашите земи са основната част на българския етнос и че еизкът ни не е тюркско-татарски, нито някакво друго азиатско наречие а чисто славянски, демек европейци сме от време оно.

А на конниците евала - воини големи са били, аристокрацията им е управлявала България доста години и са оставили цели 9 доказани думи от езика си, сигурно за да има за какво да се хващат смешници като Божидарчо. rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Yehaaa, верно много зло...

 

Винаги съм се кефел на як грайнд. И колкото по-къси парчета толкова по-добре :metalist: Да не натоварват излишно аудиторията...

 

Едно мое старо грайнд творение може да намерите тук. Стои толкова време непубликувано, щото мисля да го презапиша с дропнати китари и нови вокали, че настоящите са бая смотани.

Файла е Neoplasm - Brutal Incarnation.mp3

Редактирано от Dylan_101
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пра-българите митологията не ме интересува твърде. На траките май не е изучена много добре (както и целият им етнос).

Ще ми се да направя нещо по-европейско. Пък и сякаш забравяме, че седемте славянски племена по нашите земи са основната част на българския етнос и че еизкът ни не е тюркско-татарски, нито някакво друго азиатско наречие а чисто славянски, демек европейци сме от време оно.

А на конниците евала - воини големи са били, аристокрацията им е управлявала България доста години и са оставили цели 9 доказани думи от езика си, сигурно за да има за какво да се хващат смешници като Божидарчо. rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

Е тук се фанааме за гушите! ;)

Разбира се, ти ще се интересуваш от каквото искаш и ще проектираш дет-операта по свой си вкус :metalist:

МНОООГО ОФ:

Обаче с тези лаически изказвания влезна у кървава баня, хе-хе...

Въобще не бъди сигурен в "преобладаващия" славянски произход на милата ни идилична нация :)

Имаме си славянска кръв, две думи да няма - просто е част от "етногенезиса" ни.

Но...

Има една наука - антропология се нарича, и нейните изводи за произхода на нашего брата бяха старателно укривани по татово време, за да се лансира прославянската / демек, просъветска, руска и прочее/ историографска линия на "другарите"; и май ти си заразен от марксистка заушка, кръвнико, :hello: ...

25% славянски профил, другото, хе-хе, сещай се...

Пък и на теб ли, търновеца и филолога, с българска морда, да ти обяснявам аз, русото добиче нордическо, за покръстването, преврата от 865-та и прочее..., който си е и езиков, културен преврат.

Ами защо, Смехурко, ни е аналитичен езикът, за разлика от всички други славянски /синтетични/ езици? Ами граматиката, доста различна от руската и другите; а остарялата лексика, която била уж турска?

Не повтаряй идеологемите на Големия брат: те още мънкат за Светите братя и не си признават кой им е написал буквичките, хе-хе

Както и да е, да си жив и здрав да си направиш псевдосатанизмите с грухтеж да им се радваме! :hello:

Ъъъ, двойка по историческа граматика и развой на бълг. книжовен език.

Поправителният е в новата столица на идещата форумна среща. :hello:

И си попрелисти българския фолклор / социалната антропология, хе-хе/ + Радичков, върколаче юродивий!

VIVAT, НА БЪЛГАРСКИ ДА ЖИВЕЙШ!

:hello: :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.