Jump to content
Българският форум за музиканти

Me, Mysels And I


AXE

Recommended Posts

Олеле тая, черната китарка още ли е жива :wow: Ако знаиш АХЕ, какво е преживяла - има най малко 15 годишна история... Дано и ти я предадеш на някой - що народ се е научил на нея:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ЖИВА Е! И в момента супер съм й се наточил да я стегна. Питай Снежанка ;) Много си я обичам тая китара, въпреки че малко трудно се свири на нея :guitar: Ти откъде я знаеш? Разкажи ВСИЧКО квото знаеш за тая китара. Супер ми е любопитно и знам че има голяма история. Аз я взех от Делян от Добрич (сега свири в In Caduss, а преди в B.M.es). Като я взех от него беше в доста окаяно състояние. Бая ремонти претърпя и продължава да търпи :cheers: Бах мааму как се запалих...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами почвам:cheers:)

Първия път като я мернах тая китара бях още 1ва година в ЕГ-то - концерт пред младежкия, не си спомням кой свиреше на нея, но групата май беше Апокриф, после Пешо озвучителя ми каза, че била на някой си Ориза:cheers: (аз почнах по късно да свиря) После няколко хора я подмятаха докато не се озова у Делян, той хич не я гледаше кат хората и все си седеше обикновено хвърлена на една страна в Младежкия... А който мине от там свири:D))

 

Тия светкавици или там дето са залепени - ги сложиха Левчев и Делян - от разни рула с лепящо фолио:D Иначе трудно се свири на нея - свирил съм доста пъти ама хич не можах да и свикна тия рогове малко са ми терсене - интересното е обаче, че вадеше доста приличен звук... Иначе надписа Univox - е нарисуван според мене:D Друго не се сещам. А и сигурно сме се засичали по концерти - тъкмо когато щях да заминавам за София - нови звезди се появиха;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз като я взех беше в ужасно състояние - най вече мръсна :cheers: Трудно се свири най вече заради грифа (поне при мене). А аз говорих с Edgecrusher, който е от Шумен и познава тоя дето е правил китарата - той така си ги нарича китарите - Univox. И наистина вади як звук :inlove: :cheers:

 

П.П. Кажи на Делян че като си я види ще се насере от кеф...ако изобщо я познае :D Ще я направя трепач :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми:cheers: той с тоя стар Charvel - хич не му е зле:cheers: Иначе сега се сетих, че наистина беше правена в Шумен. Доста народ си поръчваше там китарки. Много и се чудех - от къде може да са намерили китара Univox в БГ:D

 

Сега се сетих и аз кой си хаха - момчето с готиния процесор:D

Редактирано от Atari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих на сайта на Univox да си търся мойта и останах мноо изненадан :cheers: Особено като видях че китарите Univox в момента се изкупували за $10 000 или нещо подобно. История, спомени..бла бла - веднага я продавам :green: Ама ми разбиха мечтите :cheers::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

За афишчето на Саксън поздрав, а и по принцип; задочно благодаря за разясненията за кирилицата, но не винаги става, така че...

Със здраве и много шум за...всичко! :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.