Jump to content
Българският форум за музиканти

Me, Mysels And I


AXE

Recommended Posts

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Шшш не мой ми обиждате китарите :);)

 

А басист не се става - това или си ти е вродено или не :P

Всъщност има и още един вариант - ама за него трябва да посвиря още и да реша че не ставам за китарист :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност има и още един вариант - ама за него трябва да посвиря още и да реша че не ставам за китарист :):):)

Ей това е отговор на един мой въпрос зададен на едно друго място. ;);):P

Което значи, че аз май трябва да видя как вървят цените на басовете (на старо естествено :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе младежи а такива като мене къде и на бас не моо да свират кво да праат, китаристи ли да стават а? или да наблегат на синсаторо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе младежи а такива като мене къде и на бас не моо да свират кво да праат, китаристи ли да стават а? или да наблегат на синсаторо :D

стани барабанист :D :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа, за барабанист не ставам щото съм левичар и мамата си джаса, а и с тиа две леви ръце заеби. Ама това с тиъгълника нещо не го разбрах инструмент ли е кво е? Знам че некой жени имат триъгълник на едно место ама за това ли става на вапрос? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве уж е инструмент, или поне в детската градина си дрънках на едно такова, а иначе за женския триъгълник-потръкай се малко, па мойе да ти доде вдъхновение...

Редактирано от assoass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа, за барабанист не ставам щото съм левичар и мамата си джаса, а и с тиа две леви ръце заеби. Ама това с тиъгълника нещо не го разбрах инструмент ли е кво е? Знам че некой жени имат триъгълник на едно место ама за това ли става на вапрос? :D

Ето ти триъгълник. мога да те наъча да свириш с него ако имаш желание :green:

Triangle

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежииии въпросният инструмент се казва ТРИАНГЕЛ.

Свирим и на КЛИТОРИНА ама без козинка.Сеги учим една да свири на ОРГАН ама нещо и се не отдава що постоянно си мисли за кукуруз :D

У събота се сблъсках с инструмента ВЛАДЖЕНЯК ама се отказах да свирим на него щото.....абе без коментар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и за скречове става ама има опасност да се омажеш до колената :rolleyes:

Натисканйе му е майката натисканйеееееее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.