Jump to content
Българският форум за музиканти

Един въпрос за Музикални Кийборди във Велико Търново


MoR4o

Recommended Posts

Та..първо да оточня няколко неща:

1.Не съм никакъв спец в областта на музиката а просто любител който убожава това изкуство.

2.Ако съм направил грешка,че съм пуснал тази тема тук моля не ме банвайте и ме извинете..нов съм. :thumbs_up:

3.Моля говорете ми по-просто,защото както казах не съм спец.

Та на въпроса.Живея в Търново но просто ми е много трудно да намеря така наречените музикални кийбордове..вие знаете нещо като синтезатори но синтезирани за такива като мен..но просто никъде не намирам а много ми се иска..разполагам с 450 лв. така да се каже да си направя подарък за рожденния ден...купувам и на старо но главно търся нови за това не съм сложил темата в купувам-продавам.Моля за инфо къде мога да намеря и пак казвам ако греша не ми се сърдете и не ме бесете.. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно в центъра на Търново има такъв магазин. Ето някои адреси:

*

МУЗИКАЛНА КЪЩА

 

Велико Търново, пл. П. Р. Славейков

 

062 622 150

 

класификация: Музикални магазини

*

КЪНЕВ 369-ЕВГЕНИ КЪНЕВ

 

Велико Търново, ул. Мармарлийска 16

 

062 603 066

 

класификация: Музикални магазини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за мигновенната реакция..отдавна не съм се мотал из града ще попотърся и ще поразпитам много благодаря за доброто отношение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от В.Търново. Тук в града освен в музикалния магазин на друго място не се продават синтезатори. Там попитай. Аз също мога да ти помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже и аз съм от ВТърново, съм влизал доста пъти в този музикален магазин на площада на халите, но там цените не са ли много високи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Музикален магазин Велико Търново MUSICBOX369

ул '' Мармарлийска '' 16

тел. 603066

аз от този магазин си пазарувам всичко свързано с музика а за инструментите ходя до Пловдив :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та..първо да оточня няколко неща:

1.Не съм никакъв спец в областта на музиката а просто любител който убожава това изкуство.

2.Ако съм направил грешка,че съм пуснал тази тема тук моля не ме банвайте и ме извинете..нов съм. :punk_guitar:

3.Моля говорете ми по-просто,защото както казах не съм спец.

Та на въпроса.Живея в Търново но просто ми е много трудно да намеря така наречените музикални кийбордове..вие знаете нещо като синтезатори но синтезирани за такива като мен..но просто никъде не намирам а много ми се иска..разполагам с 450 лв. така да се каже да си направя подарък за рожденния ден...купувам и на старо но главно търся нови за това не съм сложил темата в купувам-продавам.Моля за инфо къде мога да намеря и пак казвам ако греша не ми се сърдете и не ме бесете.. ^_^

 

 

Пич, за тия парички нов клавир освен Касио не виждам какъв. По добре вземи някой втора ръка, но с много по добри възможности.

:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.