Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой да знае сайт за табове на български песни?


Crimson

Recommended Posts

Днеска слушах за пореден път "Дюн" на Б.Т.Р :godbless: . и си викам "требе да го видя тоя таб", обаче се сетих че не знам сайт за БГ табове :godbless: !

Та знаете ли такъв???? :think:

 

П.П.Ако се докопам до таба на "Колело" на P.I.F., такова кавиорче ще му направя!!!От пет-шест купона насам винаги става пого на тая песен, ама ще бъде по-яко(според мен) ако на припева е малко по-тежко или ако някои се дере :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска слушах за пореден път "Дюн" на Б.Т.Р :) . и си викам "требе да го видя тоя таб", обаче се сетих че не знам сайт за БГ табове :) !

Та знаете ли такъв???? :think:

 

П.П.Ако се докопам до таба на "Колело" на P.I.F., такова кавиорче ще му направя!!!От пет-шест купона насам винаги става пого на тая песен, ама ще бъде по-яко(според мен) ако на припева е малко по-тежко или ако някои се дере :D

Сре6тал съм табове на БГ песни, но в пове4ето слу4аи са малко та6ак и затова и не си направих труда да запомня адресите. Но знам, 4е има. Порови малко и 6те намери6...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пей сърце!

 

Бях го вадил този "Дюн" преди години барабар със солата, но не съм го слушал от време оно... ама песента е 3 акорда, няма да ти е проблем. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пей сърце!

 

Бях го вадил този "Дюн" преди години барабар със солата, но не съм го слушал от време оно... ама песента е 3 акорда, няма да ти е проблем. ;)

Мерси мноого!! :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за това парче ,забелязал ли е някой ,че мелодията на вокала (на куплета) е 1:1 с тази на Stargazer - Rainbow ??? ;)

 

Иначе "Дюн" ми е любимото парче на Б.Т.Р. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за това парче ,забелязал ли е някой ,че мелодията на вокала (на куплета) е 1:1 с тази на Stargazer - Rainbow ??? ;)

 

Иначе "Дюн" ми е любимото парче на Б.Т.Р. :happy:

верно ве пеенето в началото е едно към едно със Старгейзър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.