Jump to content
Българският форум за музиканти

МАЛКО ВИДЕО И ОТ МЕН


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Пускам тук 4 малки откъса от един цял клип който е на пар4ето ТЕХНО ГИТАР в моя уеб сайт.

Вси4ки 3Д анимации вътре са мое дело ;)

На който му е интересно - да хвърли едно око!! Не6тата са стари4ки, но са много интересни ;)

 

Part I

 

Part II

 

Part III

 

Part IV

 

Откъсите могат да се гледат поотделно...

 

:):):)

:):cheers::cheers:

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва не е ли правено на rebirth :think:

Да. Ползвах асемблирани готови лупове от неговите си там, дето идват с инсталационния пакет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

да :) , точно така, какви спомени ми навява тая програмке еееех

 

точно тва парче ме кефише много

 

на мен ми хареса изпълнението, аз по онова време даже и ел китарка нямах хехе, но пък свирех на клавиатурата на компа

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да :) , точно така, какви спомени ми навява тая програмке еееех

 

точно тва парче ме кефише много

И аз съм и фен откакто за първи път едно време 4ух Ди Крупс ... като студент :cheers: Те малко в такъв стил творят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко, особенно последното видео.

( колко работи могат да ти се изяснят от едно видео да еба :):) )

 

Ама Брайса имаш още да го учиш :)

Железен си!

 

Ребърта е много як инструмент!

Едно време правех много върли технота и аз .. ама за малко беше..и без китара

Рейв и джей имаше една програмка, там имаше една камара готови лупове от сорта

....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко, особенно последното видео.

( колко работи могат да ти се изяснят от едно видео да еба :):) )

 

Ама Брайса имаш още да го учиш ;)

Железен си!

 

Ребърта е много як инструмент!

Едно време правех много върли технота и аз .. ама за малко беше..и без китара

Рейв и джей имаше една програмка, там имаше една камара готови лупове от сорта

....

Ако ти кажа колко време ги 4аках да се рендират в Брайс :cheers:

Ина4е моделите съм ги правил сам - китари, храмове и т.н. - няма ни6то взето наготово. Не е лесно :cheers: Едно време много се увли4ах по 3Д графика, ама няма време да я у4а, не ½е не искам, ама наистина нямам време... Д'еба ;)

 

:);):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

мдааааа аз си починах около 6 години от китарите именно заради 3Д-то..много е зарибяващо.Освен време и комп изисква :)

Но ако си успял да моделираш китарата сам, значи все пак знаеш това онова :)

що не пуснеш един по дълъг клип:)

тия много късички вече ги научих на изуст :)

 

п.с.

ако пишеш на фонетика много е вероятно ''Ч-то'' да е клавиша няй отгоре в ляво под ескейпа :cheers: ( аз до преди известно време незнаех къде е Ю-то :cheers:

няма да се плашункаме де

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдааааа аз си починах около 6 години от китарите именно заради 3Д-то..много е зарибяващо.Освен време и комп изисква :blink:

Но ако си успял да моделираш китарата сам, значи все пак знаеш това онова :D

що не пуснеш един по дълъг клип:(

тия много късички вече ги научих на изуст :D

 

п.с.

ако пишеш на фонетика много е вероятно ''Ч-то'' да е клавиша няй отгоре в ляво под ескейпа :P ( аз до преди известно време незнаех къде е Ю-то :D

няма да се плашункаме де

Това видео го направих в DV формат - 720х576 пиксела или как беше точно - вече забравих. Доста време отне рендирането с антиалайзинг и салтанатите му там, дето в крайна сметка нямат такова значение, щото и без това накрая се компресира и суперфайн антиалайзинга няма смисъл почти, реално погледнато, а отнема толкова процесорно време...

Както и да е. Ще ти пусна скоро снимка на модела на IBANEZ JEM7 който направих - той ми е малко ... гордостта така да се каже в областта на 3Д-то :( Много детайлен и ... готин в крайна сметка :) Ще ми кажеш какво мислиш като го видиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама си е full playback :D

:D На живо как ли е - би било по - интересно

 

Иначе брао :blink:

Да, разбира се - пълен плейбек - за клип няма как иначе.

Иначе след 1-2 дни ще снимам някои неща НА ЖИВО и ще постна също.

Имам доста матриали но нямах mini DV камера, и нямаше как да подготвя и постна други клипове, защото всичко ми е на mini DV касети.

Имам интересни неща лайв - на сцена и ще ги пусна тия дни. Ще видим какво точно ще изровя.

Но ще снимам нови неща тия дни - кавъри или авторски и ще постна нещо задължително - много скоро!

 

:(:(:)

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

???? Моделирал си китара в Bryce ??? Мазохист !

А рендера ти се бави, щото Брайса смята и GI, без да си го искал. Не знам дали в новите версии има опция за изключване, но без него, с 5-6 лампи ще е пъти по- бързо. Или да си пренесеш геометрията в друг софт (МАХ, примерно) и да си го ренднеш там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
???? Моделирал си китара в Bryce ???  Мазохист !

    А рендера ти се бави, щото Брайса смята и GI, без да си го искал. Не знам дали в новите версии има опция за изключване, но без него, с 5-6 лампи ще е пъти по- бързо.  Или да си пренесеш геометрията в друг софт (МАХ, примерно) и да си го ренднеш там.

Моделите ги правя в TrueSpace, а ве4е като са готови ги експортвам към Брайс формат и от там нататък е лесно. Бая игра4ка е, а така и не седнах да нау4а Студио Макс-а. Няма време и за него :metalist: Но това на което най-много се кефя е, 4е има хора (сред музикантите тук) които се интересуват и от 3Д-то!!

 

Тук можеå да види6 някои други мои 3Д сцени които съм правил. Интересни са:

 

Dann 3D Graphics Gallery

 

Хайде :godbless::godbless::godbless: !

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ако пишеш на фонетика много е вероятно ''Ч-то'' да е клавиша няй отгоре в ляво под ескейпа :P ( аз до преди известно време незнаех къде е Ю-то :D

няма да се плашункаме де...

По принцип нямам проблем с клавиатурата когато съм с моя комп, но 4есто влизам в нета (като сега) с ма6ини на които са инсталирани датски лейаути и тогава няма ни "4" ни "6" - като сега :) Нито в ъглите на клавиатурата нито никъде :) Голям та6ак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.