Jump to content
Българският форум за музиканти

Backing Tracks


martinbg

Recommended Posts

Виждал съм сума ти Backing Tracks за китара (mp3-ka, която ти свири всичко без китарата), но никъде не съм виждал за бас. Има ли такива? Ще съм благодарен ако някой знае и ми каже :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, имам на Alan Caron на албумите Play и Rhythm'n Jazz.

Има ги в мулето ако ти трябват.

 

ПС: Поздравления за аватара !! Флии ми е от любимите :hysterical:

Редактирано от Nikifena
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото, само че Alan CaroN никога не съм го чувал и не знам какво представлява. Освен това никъде в нета не мога да намеря негови таблатури, а по слух все още не мога да свиря каквото и да било. Все пак ще си сложа мулето и ще се поразровя, но ако някой има друга информация - моля да сподели :greenball:

 

ПС: Flea forever! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Най-лесно е да си сваляш гп3 файлове на квото те влече и да си мутваш баса - хем си го сваляш директно с таба. Освен това, можеш да си изкараш миди или аудио от всяка песен, което вече е преносимо и т.н.

Дано ти е полезно това :)

 

еди:

Флеа рулира :)

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша идеята. Аз по принцип така правя, просто ми беше интересно дали има такива mp3-ки, за да е по-"реален" звукът. Иначе благодаря много! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направи си като свържеш мидито с вст инструменти ;)

 

:hysterical::):recourse: Страхотна идея! Досега не знаех как се прави, ама го видях и звучи доста добре! Благодаря! :recourse::recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.