Jump to content
Българският форум за музиканти

6 струнен фретлес


Nikifena

Recommended Posts

... тоя палисандър на фингърборда ще го изровиш с нормални струни за по- малко от година !!! Или трябва да свириш само с coated струни. Но да - изглежда красив. И подозрително евтин !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Brice бяха заринали e-bay с 6-струнни басове в 7-8 разцветки.половината бяха с дефектно лого,напечатано на обратно и бяха по кум $300,това беше към 2000-2001 ако не се лъжа,не ще да е инструмент като гледам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как са плеснали някакви велики отзиви от "клиенти" и направо минавам на следващата страница където има Уоруик :D Хаха... Никсън, красив е, но не всичко що блести е златно. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей,че убавец,за 300$ каквато и лопата да е бих го взел,ако го имаше в БГ,само да беше с нарисувани позиции или точки поне...

А прави ли ви впечатление,че в Бг няма никакъв избор на добри инструменти?Много сме смотани.Аз искам да купя 6-стр. Ямаха и в представителството викат може да изпишем.Че вие какви представители сте като нямате нищо в склада?А ако това което дойде не ми хареса?Инструмент е това,не е шега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как са плеснали някакви велики отзиви от "клиенти" и направо минавам на следващата страница където има Уоруик :hysterical: Хаха... Никсън, красив е, но не всичко що блести е златно. :lol:

И аз му се кефя заради красотата. Много добре ми е известно, че за тези пари не можем да очакваме "златен" бас, но ако го продаваха тоя бас в Бе Ге-то ни щях да си го купя (естественоно говорим за четиристин леа...)

 

Брей,че убавец,за 300$ каквато и лопата да е бих го взел,ако го имаше в БГ,само да беше с нарисувани позиции или точки поне...

А прави ли ви впечатление,че в Бг няма никакъв избор на добри инструменти?Много сме смотани.Аз искам да купя 6-стр. Ямаха и в представителството викат може да изпишем.Че вие какви представители сте като нямате нищо в склада?А ако това което дойде не ми хареса?Инструмент е това,не е шега...

 

Точки или позиции я не щем, тъй си чагрътим на басо и си ми е екстра. А по въпроса за "хубавите" инструмети ще си отговориш като се замислиш колко музиканти в България имат хубави инструменти :) Ако има търсене ще има предлагане - прости сметки са това, а повечето фирми знаят що е търговия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без точки и позиции стават бая много тонове :whistle: ,а инструменти хубави в бг има доста и тъпото е,че си ги купуваме от вън или ги изписваме.Приказката ми беше за дистрибутора на Ямаха,не може да си официален представител и да нямаш един 6-стр. бас.

Редактирано от Chrysalid
Нарушение на правилото за цитиране на предходен коментар!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Приказката ми беше за дистрибутора на Ямаха,не може да си официален представител и да нямаш един 6-стр. бас.

 

Същото важи и за "дистрибутора" на Ибанец. Тия хора ако разчитат на продажбите, за да си изкарат прехраната, ще умрат от глад !! Кога ли ще се научат търговците у нас да продават !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.