Jump to content
Българският форум за музиканти

Здраво свирене


johniebgood

Recommended Posts

Учудващото е, че аз допреди последния комплект ползвах само Ротота, и - както и преди съм казвал - ако имаше в магазина когато купувах пак щях да си купя(а не Д'адарио). Само че аз съм с 5так.

 

А до колкото си спомням, Еликсирите уж имат някаква "нано-мрежа" около стрините и това им е "тайната".

 

И ай стига с офтопика. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ми,кофти експириънс,аз обикновенно свиря с Ърнибол,този номер с канапите са ми го правили и Уоруик-червен етикет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Мисля, че този индивид е същия, който е инициатор на темата - става дума за Барселонския уличен басист. С брада, с не-добре вързана коса. Руслявее. Но стила на свирене мисля е същия, също и баса. Бтв, може да е "далечна стрелба", но и стърчащия край на 5та струна на ключа е същия. :D

 

В началото си казва името, нещо като Енрико Аемиляна.

 

 

Бях казал, че ще пусна клипчета след сесията. Е, ще го направя, за жалост бях объркал за коя сесия става дума.

Сега обаче.....възнамерявам да се изложа публично скоро. Много скоро. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Браво на мене...Но не съм го видял, честно казано, иначе нямаше да го пускам. и мерси, сесията беше тежка, но доста успешна. :drummer:

 

Тааааааа....

1. Да са ми честити счупените прозорци от взривовете.

2. Ето четири мои изпълнения, на неща които се кефя да свиря. Има металургия, има и слап. И 2те не са перфектни.

3. Тези клипове съдържат лицето ми, така че вече ще можете да замервате гаднио модератор с домати като го видите по улицата.

 

СПЕЦИАЛЕН ПОЗДРАВ ЗА МЕФИСТОФЕЛ!!!! Че без него нямаше да попадна на бандата.

 

Доказателство че мога да броя..май!!!

 

Яко го осирам, на няколко места.

 

Не претендирам че са 100% като оригинала, особено последното. Просто да покажа нещо, както бях казал.

Бъдете снизходителни! Толкова си мога. :)

 

 

пс. скоро (довечра) маркъс милър - пауааааа..... ;)

 

edit: нА ви

на чичко Милър.

Бтв. вече има билети за SMV :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

AAAaa много поучително! Изобщо не ми беше минавало през ум, че мога така да реша проблема с бързите преходи на пауъра :girl_cray2: Мерси много :) И поздравления, много добро изпълнение, машина си :excl:

Редактирано от kolega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Бе тоя "Лошбрум" (ако съм видял добре) много яко звучи,аз имах един навремето и не бях много доволен , а на Левъл,направо ми звучи като Лес Клейпул,като саунд , Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодря за отзивите, колеги! :hysterical: Е, има още доста 'леб да се яде докато наистина се почувствам напреднал, но това че труда ми се оценява добре ме радва много! :hysterical:

 

^^@kolega - за преходите - когато почнах да го уча още вярвах че Маркъс си свири само чист класически слап с мааалко дабълхенди, изобщо не знаех че ползва двоен палец от време на време. После видях че го ползва, опитах се да го науча както си е, не стана - и си казах че ще го свиря както си мога. :bravo:

 

^@johniebgood - Да "Уошбърн" е, и не е цифра пара, съвсем приличен. За звука не знам честно казано, не мога да го оприлича на нечий чужд - за тонове може да имам ухо, но не и за звук, просто не са ми минали през ръцете безчет компоненти на риг-а до сега. Записите са на стандартните настройки които ползвам за упражнение вкъщи. Ефекта на процесора е фабричен, кубето е китарно(1 говорител 10 инча). :) Нещо от там да е...нямам идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Привет и от мен!

Аз съм нов във форума... :yes:

Свиря на бас и тук поствам едно видео на още един човек, което открих случайно :

Обещавам скоро да запиша и да кача нещо мое.

До скоро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.