Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez Rg 7321


Recommended Posts

току що се сдобих с тази прекрасна тояга. китарата е невероятна. страшно удобна и доставя оргомно удоволствие при свирене!!!!!!!!!

невероятна е.

бившият и собственик е edgecrusher. той сега ми е на гости в Поморие за десетина дена. всички имате много поздрави от него ;)

 

аз отивам да се размазвам с тоягата. стига съм висял по форуми :rolleyes::D:D:virtuoz::virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е тва е приказка! Да ти е честита и поздрави на бившия собственик :D

ще му предам :virtuoz:

вече и аз съм в клуба на седемте струни :virtuoz:

невероятна китара. не очаквах да е толкова добра :rolleyes::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аи честита да ти е...

 

П.С.:ае човече ти от Поморие ли си?

близнаците не мож да не ги знаеш начи (недко и николай)

хмм...са кат се замисля може и да сме се срещали аз преди почти всяко лято идвах в поморие (че и аз се падам нещо от сорта на 1/4 помориец :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Стратокастърйе и като станиш извйестин тая да ми я подариш :lol: а засега тормози всичко живо айде и да знайш чи драйва никога не е достатъчен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички!!!! да ви се връща тъпкано!!! :bravo:

 

@Ohial - знам ги лбизнаците разбира се. ти да не си един деот един път те карах да идваш с мене да си зимам колелото? в един блок близо до полицията беше тогава нали? или греша?

 

@killer - рай си е. няма спор :)

 

@sportlight kid - нямаш проблем дюде :( ама съмнявам се да стана известен :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.