Jump to content
Българският форум за музиканти

Питане за Elka X 705


Kokalesko

Recommended Posts

Здравейте,искам да попитам за един рядък според мен инструмент.Та значи инструмента не знам точно как се нарича защото съм некомпетентен в тази област представлява не6то като йоника но на два етажа има и доста педали и според мен е със антична стойнос преди да се озове в мен е бил на Васко Кръпката.Лошото е че аз не мога да свиря и само прашасва та искам да попита каква цена да му търся защото си нямам и на идея купен е още по старите пари.Ако има желаещи винаги могат да го видят намира се в Пловдив.Благодаря на всички отзовали се.Скоро ще кача снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз продадох една Фарфиса - нещо като твоето , само че италианско , а не руско , за 180 лева . Мисля че реално толкова пари се вземат на такива инструменти , защото не са нищо особено и като звук , и като Визия (тя е важна при такива инструменти тип украшение за вкъщи с тегло близо 20kg :punk_guitar: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Elka" -та е руска??? :punk_guitar:

http://www.combo-organ.com/Elka/X705A.jpg

- това ли преставлява въпросната Елка?

Редактирано от miro2bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да точно това е музикалния инструмен като на снимката.Сега прочетох фактурата от магаина пише ;орган; на стари пари 35 000 лв. Благодаря за отзивите по темата.Но искрено казано малко се съмнявам цената да и е 180-200 лева? Но все пак съм неук и питам.Мерси предварително.

Редактирано от Kokalesko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, виж - всичко е и до късмет :unsure:

Скоро тук бе продадена една ретро китара за 500 лв, а аз си купих същата преди година за 30 лв...

 

За клавира - ако ВСИЧКО (!) му работи, 120-150 лв е една разумна цена :punk_guitar:

 

Ако намериш някой колекционер, разбира се, би могъл да струва и повече, както вече споменах.

Добре е да провериш из руските форуми как вървят на старо тези машини поне да се ориентираш ;)

 

Успех с изясняването на цената и осъществяването на продажбата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fuck , верно не беше руска . То онова беше Електроника , не Елка ;)

както и да е :punk_guitar:

 

:unsure:

- Казвам се Елка , смяяяятааай !!!

- Уча в МГ (мат. гимн.) , смяяяяятаааай !!!

Рулираааш = Калкулираааш

 

Абе , то МГ не е за нормално ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.