Jump to content
Българският форум за музиканти

Кой иска да си купи китара за 130 лева?


the_gorer

Recommended Posts

  • Отговори 47
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

^ Роко, говорим за интервал от един-два дена.

Ясно е, че ще се пращат мангизите в понеделник, а аз сигурно ще ги получа във вторник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Точната цифра зависи от броя на участниците.

Докато не научим колко души ще поръчат, няама как да изчислим по колко се пада на овек, защото си разделяме цената за доставката помежду си.

До 0:00 часа ще чакам да видя колко души ще се изявят желание.

Най-вероятно няма да огрее всички, но трябва да се знае точната бройка.

 

След 0:00 ще видя каква е бройката на заявилите и ще питам продавачите дали са навити да пратят еди-колко си китари при цена на доставката като за една китара.

Ако кажат, че това са твърде много китари, за да бъдат изпратени на цената на една, ще орежем някои от заявилите участие докато получим Оптималната бройка и след това ще изчислим по колко кинта на човек се падат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Засега сме аз, ти, Роко, Блек Уолц и Дъ Мен Ху.

Вече сме пет души и на мен почва да ми се струва множко. Не само занимавката от моя страна ще е сериозна, но и не се знае продавачите дали ще се навият да пратят 5 китари на цената за доставка на една.

Но знае ли човек - ония мже да се изкефят, че има яки продажби на китарите и да се навият да пратят дори 10 китари на цената на една.

Докато не говоря с тях по въпроса, нищо не е ясно.

 

Затова трябва да знам точната бройка на мераклиите - да знам за колко китари да питам Ония, пък те каквото кажат - това ще е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, Налбантов, това одебеляване върху "засега" го сложих за да акцентирам, че говорим за временна величина, а не за да ти правя забележка на правописа! :greenball:

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.