Jump to content
Българският форум за музиканти

Покупки от Rising Force?!?


N I C K

Recommended Posts

Защо много хора продават чисто нови кубета, ефекти /камиончета/ и китари наскоро закупени от xxxx?

В последствие ли се сещат, че няма да им трябват или проблема е в xxxx?

 

Аз например наскоро си купих от там усилвател. Така и не ми дадоха да го пробвам лично! Макар, че целият персонал се изреди да свири на него докато ми го демонстрираха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как така не са ти дали бе ?! :slap: и след като го закупи и свириш на него как е ?

 

ами направиха се на ударени и не пуснаха китарата от ръце.

Какво да ти кажа в магазина много ми хареса звука, но аз не мога да си наглася звук, който да ми хареса с вградените му ефекти за това си ползвам процесора, който имах от преди това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще ти кажа как е в моя случай.

Като млад китарист аз все още си търсех звук и тъй като не мога да преценя в магазина, дали съответния

ефект/процесор и т.н. ми харесва ,купувам го и след тест в къщи от няколко минути или часа го прибирам в шкафа.

След няколко седмици теста се повтаря,тогава вземам решението ,остава или се продава.

Аз например, продадох доста от нещата си тук във форума, просто защото не ми допадат като звук ,

но това не значи че не са хубави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.