Jump to content
Българският форум за музиканти

Част от някакъв опит за прог


Recommended Posts

Ами използвам ваканцията да седна да посвиря малко, в това число да позавърша и позапиша някой неща, та ето част от един от инструменталите дето сглобих.

ЦЪК

 

записа е некадърен, ясно ми е. В момента нямам възможност за по-добър. Записвано е с zoom 505II + cool edit + бекинг трак за парчето(благодарско на спутлайт кид за дето ми импортна мидито в уейв бекинг трак с вст гъзарии). Ще се радвам на всякакви мнения, критики и препоръки касаещи идеята :)

Редактирано от black_waltz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за коментарите!

jFog, амиго, понякое време ще я запиша цялата като хората барабар с солата, но ще трябва да посъбера парички за малко по прилична техника. Същевременно се надявам че ще я науча да я свиря като хората и ще си доизчистя някои проблеми в свиренето, че последните два месеца нямах възможност да свиря редовно и сега като седнах...и немого да си изсвиря рифовете, камо ли солата :)

Редактирано от black_waltz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в началото идеята е много интересна ,но трябва да оформиш комопозиция -така е просто една нахвърляна идея ,нищо повече ...хубаво ще е да я осъществиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за мненията, радвам се че все пак тук там се намират хорица на който да им допадат идеите ми :thumbs_up:

Зара благодаря за съвета, действам по въпроса, но нямам особено мн свободно време и нещата ставата бавно, но все пак стават де :thumbs_up:

Същии, приятелю като го закърпя в приличен вид и звук ще ти го предоставя веднага за огрухтяване!

 

Благодаря още веднъж на всички отделили време и нерви да го слушат :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същии, приятелю като го закърпя в приличен вид и звук ще ти го предоставя веднага за огрухтяване!

Мноо съм паметлив, да знаеш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в началото идеята е много интересна ,но трябва да оформиш комопозиция -така е просто една нахвърляна идея ,нищо повече ...хубаво ще е да я осъществиш!

В какъв размер е композицията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ аами в това откъсче пребладават 7/8 и 15/16, т'ва накрая само дето е 6/4 и 5/4

иначе и в останалото дето го няма на тоя запис, размерите са пак някви такива криви :hooray:

 

Същии, аз също :)

Редактирано от black_waltz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Аз като човек който е слушал цялото парче мога само да кажа, Браво!!!

Скоро се надявам да има качествен запис за да могат всички да му се насладят 100%.

 

Продължавай в същия дух!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.