Jump to content
Българският форум за музиканти

за да не ме прекарат :)


Recommended Posts

Здравейте!

Много ви моля да ми помогнете да избера йоника за подарък,защото аз съм музикален инвалид,нищо не разбирам :D

Единственият музикален магазин,който знам е на "Пиротска" и мисля там да отида.Можете ли да ми кажете какво да питам и кое е важно за една йоника,за да не ми пробутат някой боклук?

Не трябва да е професионална,но и да не е съвсем.....зле.Всъщност човека за когото е свири на китара,но се кефи на всичко,свързано с музиката.Така че сега тепърва ще се учи да свири на йоника,ако това има значение.

Помагайте,plsss :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-напред е важно да се поясни, че това което търсиш не се казва Йоника, ами синтезатор. Йоника е продукт на немска фирма, понастоящем известна като Vermona и е един от първите синтезатори и поради това е станал нарицателно по същия начин както Xerox, Jeep и т.н.

 

 

Иначе провери в магазина на Dynacord на петте кьошета - вероятно ще намериш каквото търсиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе провери в магазина на Dynacord на петте кьошета - вероятно ще намериш каквото търсиш.

А има ли нещо важно,което трябва да има един синтезатор/любителски/?

А Dynacord има ли нещо общо с YAMAHA?Специално ефектът на пианото ме интересува да е добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе Рой,

аз казах,че не разбирам...ама един синтезатор не трябва ли поне да има клавиши,хихихи ;)

П.П.Май си сменил линка? :)

Идеална е :)

Редактирано от щастливата рибка :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Динакорд разбират и ще ти помогнат с избора

Много благодаря на всички! :)

П.П.И само още нещо...Ориентировъчно колко пари ще е и евентуално продават ли на изплащане?

Редактирано от щастливата рибка :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name=щастливата рибка :music:' date='Dec 15 2007, 02:04 PM' post='287260]

аз казах,че не разбирам

 

Разбрахме че не разбираш но чак пък толкова да объркаш синтезатор това да не ти прилича на котлон :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават на изплащане доколкото си спомням а цените са толкова различни, че трябва на място да видиш и да прецениш, все пак не сме наясно (като теб) каква точно йоника търсиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видя тогава какво ще ми предложат.Още веднъж ти благодаря,Миро! :rolleyes:

Редактирано от Chrysalid
Нарушение на правилото за цитиране на предходен коментар!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да в Динакорд има избор от по-евтини до по-скъпи модели, а и хората ще ти обеснят какво би трябвало да има като екстри "любителският" синтезатор, смятам че ще намериш правилната посока, Без да те прекарат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеално!Много ти благодаряяя!

1603343a8ef6ccccec.gif

Редактирано от Chrysalid
Нарушение на правилото за цитиране на предходен коментар!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.