Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся уроци по барабани


Recommended Posts

Здравейте колеги барабанисти!!!

 

Нека да ви осведомя,че аз съм новият учител на Иван(Caledvulh).Надявам се че някои от посетителите на този форум ме познават от Work Shopa,който проведох наскоро в Нов Б. Университет и информацията която бях дал за себе си по-рано в този форум. Не искам да обяснявам колко пари съм взимал за частни уроци в U.S. и колко тук-сравнението наистина няма почва. Въз основа на моят опит,образование и ценз в БГ цената ми е 20лв. на час. За Иван като начинаещ направих отстъпка и му предложих 10лв. на час.

Сега тук някой спомена обиране и т.н. за да ви покажа че аз лично съм човек който не е дошъл в БГ за да обира хората,а за да спомогне за развитието на българският музикант, ще ви дам следната оферта:

Готов сам да давам безплатни 30 минутни уроци на всеки който поиска при бартерни отношения.Тоест той да свърши определена работа за мен.По този начин ще си заработи урока и няма да си брои стотинките:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ви дам следната оферта:

Готов сам да давам безплатни 30 минутни уроци на всеки който поиска при бартерни отношения.Тоест той да свърши определена работа за мен.По този начин ще си заработи урока и няма да си брои стотинките:D

не ми се мисли какъв бартер би искал от мен :D и все пак за какво иде реч под това "бартер" би ли бил малко по конкетен.. защото то така може да караш учениците да секат по 2-3 кубика дърва или с колелото да разнасят разни стоки ( уж за тренинг,издържливост и кооординация на китките и краката) :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:metalist:

не ми се мисли какъв бартер би искал от мен
:D

Имайте доверие на човека и няма да сгрешите ;) определено е ясно,че намеренията и концепциите му са с идеална цел и горещо го препоръчвам на всеки,защото такова нещо,като това,което той може да ви предложи,в БГ няма да намерите !

п.с. не мислете,че правя някаква реклама,защото ние дори не се познаваме лично ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толкова голям избор.. ще препоръчаш ли някои неща ако имаш личен опит .. все пак ми е ясно че едно е да си го купиш друго е да го научиш(да се научиш).. нои все пак голям ли е ефекта от тези школи или по добре да си потърся учител във варна защото ми е най-близо... и като гледам в сайта повечето школи са книги :? .. че само с четене ще стане ли или аз не съм наясно за какво точно става на въпрос..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тук за препоръки едва ли може да става дума,понеже на самите школи пише коя,с какъв проблем се занимава,от теб се иска да решиш на къде да се насочиш :) относно "книгите" - не се притеснявай-няма само да четеш,просто примерите,които са дадени там,са доста нашироко обяснени,за да можеш да добиеш пълна представа за това,което ще свириш ! Принципно съм хвърлял поглед в/у всички тези школи и мисля,че слаба няма,всяка е направена така,че доста добре да развие това,което има за цел.

Относно дилемата-учител-школи мисля,че няма никаква дилема,понеже те са взаимно-свързани :)

(може да ме поканиш на море и да ти разясня всичко) :cheers:

п.с. а,ако имаш някакви съмнения относно "чистите" ми намерения-споко,имам си приятелка,за която май скоро ще се оженя :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Темата е старичка, но искам да попитам дали тези учители и цени са актуални. Ако не някой ако може да предложи нещо друго ще е супер. Става въпрос за напълно неопитен фен на барабаните, но твърдо решен да осъществи една детска мечта. Помагайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ето още малко уроци в интернет. Всеки месец се качва нов такъв, а и можете винаги да пишете в сайта на Миневчев, много отзивчив е и ще помогне с каквото може. http://www.drumcentersofia.eu/index6.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.