Jump to content
Българският форум за музиканти

Mental Architects


NIKOCHIM

Recommended Posts

Желаещи за какво, че нещо не се разбира... концерт ли ще има?!

 

Или някаква томбола ще се развърти, като се видя намаллиха данък хазарт.

 

Аве що не си лягам вече ми се занимавам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, абе нещо началото много ми прилича на една песничка на гуано ейпс, даже прекалено много :)

 

инъче е яко, с по добър саунд ще сте много вървежни :hysterical: няма ли да заформите нещо като албумче вече

 

всъщност нещата ви са доста добре изсвирени и материала си личи че е качествен, може би ще минете само с ремикс, без да записвате всичко наново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желаещи за какво, че нещо не се разбира... концерт ли ще има?!

 

Или някаква томбола ще се развърти, като се видя намаллиха данък хазарт.

 

Аве що не си лягам вече ми се занимавам...

 

Еми да пич! Трябваше да си легнеш преди да пишеш саркастични коментари. Аре бегай легай и умната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, абе нещо началото много ми прилича на една песничка на гуано ейпс, даже прекалено много :)

 

инъче е яко, с по добър саунд ще сте много вървежни :metalist: няма ли да заформите нещо като албумче вече

 

всъщност нещата ви са доста добре изсвирени и материала си личи че е качествен, може би ще минете само с ремикс, без да записвате всичко наново

 

Ми да ти кажа честно не съм слушал Гуано Ейпс откато излезна дебютът им преди много време, та не мога да се сетя за кое парче говориш, но щом го казваш сигурно е така. Предполагам че има страшно много песни по света, на които приличаме, но все пак това е рок. Ние не откриваме топлата вода...само се възползваме от нея хехе. А колкото до албумът готов е и звучи точно по този начи. Зле или добре това е положението. Дадохме всичко от себе си за да звучи така /трябва да се има впредвид че ни струва около 150лв за 13 трака / и не мисля че ще коригираме нещо въобще. Бпагодаря все пак за позитивният/като цяло хе хе/ коментар. Скоро ще е готов сайтът и от там ще може да се сваля целият.

P.S. ако ти представлява интерес може да ти дадем някой от траковете на сесии и да направиш ти един микс. И за нас би било интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.