Jump to content
Българският форум за музиканти

Откъде да си купа китара


Чукопад

Recommended Posts

Проблема е там,че съм от провинцията и съм доста отдалечен от София(но не и от Пловдив) и ме мързи да ходя до там затова бих искал да ви попитам дали има някакъв онлайн магазин дето ми носят китарата до вратата с наложен платеж?

Мерси предварително.

О и бтв,какво ще кажете за този пак:

http://www.behringer.com/VINTAGER-GUITAR-P...ex.cfm?lang=eng

Ще успея ли да се науча да свиря нещо на него?И колко време след като съм си я купил ще почна да изпитвам трудности с нея,при положение,че няма да ходя на уроци?

Искам да отбележа че досега не съм докосвал китара,но се научих да свиря едно-две парчета на въображаема такава и мога да кажа че съм много добър ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти пробва ли да потърсиш отговор на въпросите си чрез форумната търсачка? ;)

 

Няма значка. Изборът от виртуални магазини в БГ е изключително тесен. Затова моят съвет е да отидеш до някой по-голям град, ако все пак имаш възможност. Иначе - Visiarts.com или нещо такова - имат реклама в банера най-горе.

 

Ще успееш ли да се научиш да свириш на този пак - божа работа.... А след колко време ще изпиташ трудности - предполагам, че до няколко минути, след като седнеш за първи път с китарата вкъщи. Най-малкото няма да знаеш какво да правиш, и откъде да започнеш. Ще е добре, ако има някой, който да ти покаже дори и най-основните неща.

 

Успех!

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че и китаратапешо и овърдрайв са прави, първо защото според мен, китара не се копува по интернет. Трябва да се види от някоий по-опитен, който разбира.

Второ, на отговора на овърдрайв, прав си, тези китари на берингер ми казаха, че били големи боклуци, добре че не се подведох с такава.

 

Но все пак, решението за покупката на китара си е лично твое.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.