Jump to content
Българският форум за музиканти

Цени на Ibanez Gem?


Пепи

Recommended Posts

Да не е случайно Jem , или търсим някаква нова (или стара , забравена) серия ?

Иначе цените са високи. За нови може да се огледаш из mci-bg.com . Втора употреба се съмнявам , че някой ще продаде такъв инструмент .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.jemsite.com/jem/model/jem555.htm

Споменаха ми че се продава такъв. Но това малко е далече от истински джем :punk_guitar:. Мисля че беше made in indonesia. Човека му търсеше 1000 леФчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Jem става на въпрос мисля че ме разбрахте просто в бързината....Вече не ми се гледа за нови. Споменатата jem555 я гледам нова за $2999.99 :greenangel: Просото не мога да си го позволя. Кажете ако знаете нещо за стари :) 10x предварително

Редактирано от Пепи
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стари още повече!

под 4000 лв. ако намериш, те па на!(значи много зависи и от състояние и точен модел)

говоря за по високи модели от 555,

иначе 555 - при късмет 1500 на старо - даже с подпис на Стив Вай - поне си спомням, че такава се продаде навремето - преди няколко години след гостуването му.

това си е реална -случка -сделка - от София, България.

а дали ще се повтори - може би не.

може и да съм те обезнадеждил - но това е положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз, така се случва, че имам един Jem555- точно като този от снимчицата, само дето моя е с черен pickguard и не в такова блестящо състояние... и си мислех дали да не се разделя с него, тъй като от както минах на 7 стр., не свиря особено много на него. Все пак доста се чудя дали да го продам, така че бих ти предложил да го пробваш и след това да му определиш цена, която те устройва - ако ме изкефи- ок, ако не- ще си го пазя. :cheers2:...ааа, да - моят е корейски (не че е огромна разликата, де...)

Редактирано от hypermusic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.