Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво мислите?


XeRo

Recommended Posts

Click here to watch Falling-Rain-Labyrinth

 

Ето една моя идейка за кавър, която ме вдъхнови от групата на едни мой много добри братовчеди:)) Violentory!!

Слушам това парче по цял ден и реших да го изпея веднъж на запис, за да се види дали си заслужава труда. Моля за мнение дали да продължавам или не^_^)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи как пееш, въпреки че не я бях слушал тази песновка:thumbs_up:

Имаш доста приятен тембър. И ако приемаш една забележка от любител(поне засега) - смятам, че наслагваш прекалено много вибрато.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи как пееш, въпреки че не я бях слушал тази песновка:thumbs_up:

Имаш доста приятен тембър. И ако приемаш една забележка от любител(поне засега) - смятам, че наслагваш прекалено много вибрато.

Успех!

За вибратото го правяб ез да искам;)) просто като почна да пея ми е станало, като навик да го правя вибратото и ми е по удобно :thumbs_up:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите съвети-без да искам да звуча даскалски или нещо подобно:

 

1.Мисля,че все пак е задължително да започнеш работа с педагог за да ти оправи постановката.

Вибратото на места е прекалено(според мен).То служи за "украса" на тона,слага се най-често в края на фразата,но когато присъства постоянно започва леко да дразни.Опитай да го овладееш.

 

2.Спри с имитацийте на чуждо пеене.Пей като себе си,защото в момента нямаш собствен почерк.Щом успееш да намериш своя маниер,всичко ще си дойде на мястото.

 

Успех! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.