Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

направих един запис с новия хардуеър, мисля че е по-добре от предишните. Какво ще кажете. пратих го на gmail-a.

 

Аз мн се кефя на китарката и барабанките, май добре звучат :blink:

 

не обръщайте внимание на граченето, може доста по-добре ама не съм отварял уста отдавна и текста, колкото и банален да е, го мисля в момента, просто изпробвам как ще звукне и съм очарован :blink: , ае наздраве :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Екстра е ..... просто съмнение няма .... браво .. на мен ми харесва като звук ... иначе доста монотонно върви .... трябва да го поразкършиш малко ... тук таме някой друг нов мотив, преходче , тва онова ,а пък и някоя модулацийка ще дойдат много на място ..... за звука обаче 6+ :blink: тоя коментар е за парчето War ...

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа мерси то за 45 секунди къде монотонно хехе, е, ако се квара още китара, синт..... ще се напълни още и гласовете не са добре, просто записа ме интересуваше - кремоната се съживи от всякъде :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звука е маняшки , ама без бой май няма да кажеш с какво си записвал а? :D)))

кремона, акг ц411 и RODE nt1a, берингер ada 8000, ЕМУ 1212, като на входа има компресор и екулайзер преди да влезе в мултитракъра и после почти няма eq, даже май нв сложих, само малко на мастера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звука е маняшки , ама без бой май няма да кажеш с какво си записвал а? :D)))

кремона, акг ц411 и RODE nt1a, берингер ada 8000, ЕМУ 1212, като на входа има компресор и екулайзер преди да влезе в мултитракъра и после почти няма eq, даже май нв сложих, само малко на мастера

кат се замислих просто вместо дигитален миксер туй нящо ако си вземе човек компа за на живо си е мноо яко па и можеш да си запишеш квот си искаш. такъв звук на живо, обаче RODE май няма да стане щото микрофонията му е в кърпа вързана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, има нещо старо , от 18-ти т.м.; що ме пращаш за зелен хайвер - тва съм го слухал и изкоментирал; чаках сто часа да се дръпне... По-ново нямаш в джимейла?... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

начи влизаш в gmail-a, ляво на борд, 5-то от горе на долу от общо седем опции под compose mail - те тва е all mail, влизаш там и второто от горе надолу е what :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми явно надобрявяш в записните джаджи; като парче е приятно, ма що втория /заден/ глас звучи като от Орландовци?... Вкус, може би... Дай нещо по-хард, много романтика не е на хубаво, хе-хе.

Майтап, бе :)

Да живей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Нали съм смотан, и чак сега го чувам парчето :)

Евала ти момко.. машала :)

супер е . много ми хареса :) идейно и различно е :)

Хареса ми :)

 

 

 

ПС: Пуснах си мейдън

Аре поздрав на сички :) :) :!!! :):headbang::headbang:

Редактирано от Nikifena
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма що втория /заден/ глас звучи като от Орландовци?... Вкус, може би...

ми щото не е изпято добре и не ми харесва като тембър, а сега както съм болен не моа да говоря вече, бах ти как ме налегна гърло, хрема, температура, абе пълна програма, а требе по балове да се ходи, требе да се работи аре :headbang::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, мерси, пак се бръкнах надълбоко за техника, да се чуди човек звукозаписно студио ли ше отварям или кво, абе краста мани, остава само да обезшумя и компа и/или да го разкарам в др стая :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.