Jump to content
Българският форум за музиканти

Стабилизиран адаптер?


Fenix

Recommended Posts

  • Отговори 39
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

пиротска и ботев влизаш в базара дето са колоните/архитектурни стълбове, не говорители само уточнявам да се ориентираш/ от там си бях взел един стабилизиран за 13 лв и бачка добре и нема шум имаше и гаранция  :)

:bravo: Абсолютно вярно - не за пръв път и аз ще препоръчам този магазин!!! :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пиротска и ботев влизаш в базара дето са колоните/архитектурни стълбове, не говорители само уточнявам да се ориентираш/ от там си бях взел един стабилизиран за 13 лв и бачка добре и нема шум имаше и гаранция :)

I'll check it out, 10x!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добри неща изпадат в този магазин!Аз от там си купих едната китара - Sunn-Mustang!Китарата е Индийска,по принцип това са китари на фендер,но от доста годинки не ги произвеждат!китарата е поне на 15 год. и я купих за 250 лв. :happy:

И даже собственика се опита да ми пробута някав евтин китайски боклук,като Аполо или нещо такова, която беше доста по скъпа и като ги сравнихме продавача онемя :green: ,чак не му се продаваше!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[/offtopic]Индийските китари са голяма работа, аз съм свирил на китара Kumika прилична на Gibson Les Paul и беше почти като булдозер, т.е. ноу яка :lol: БТВ тази китара е притежание на В.Койчев от "Бели Зелени...", с която съм го гледал на концерт по телевизията. :lol: [offtopic]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. обаче монитора на компа прави понякога ужасен брум, и като свириш трябва да го изключиш.

Леле Брато ти ме закла.Верно ли и моитора прави брум.Т;ва не го знаех.Ама си спомням едно време БГ Дисторжъните къв Ад бяха.

 

Ам като свириш със БАтерия има ли брум пак.Едно време Варта трябва да са дръпнали с материал.Сите Металници с Варти бехме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм ползвам адаптер от 6 лева дето е с вариращо напрежение 6-12 волта и суич за полюсите +/- ..... мисля че мейд ин чайна .. вързвам DOD distortion към него и немам пробс с шумове.. освен тия от кофти замасяването на схемата в китарата ми ахахахахах ЛОЛ!

Абе и евтин траф става нищо че не е стабилизиран. ми е мисълта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;ва не го знаех.Ама си спомням едно време БГ Дисторжъните къв Ад бяха.

 

Ам като свириш със БАтерия има ли брум пак.Едно време Варта трябва да са дръпнали с материал.Сите Металници с Варти бехме.

Ахам :godbless: Едно време и слънцето по-хубаво грееше :godbless:

 

Са новото поколение го карат на Duracell "издържа повече... мноооо повече" :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.