Jump to content
Българският форум за музиканти

Елементарна теория на музиката


Recommended Posts

Ейййй, ся ако има кой да я намери на български....СУПЕР!

Па да има и един с фуния...

 

:D:D:D

:ph34r:

както би казал старшинката:

То да е Хуй да ви го набия,пък то теория.....опраяйти съ

:D:D

инъче Мечо ако се фане и да го преведе може и да го дъпна да еа..Ингиш-а ми е малко ръждясал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Имаше една до народия театър, не знам дали не я реституираха. Иначе ако имате желание мога да се хвана и  да преведа този WEB учебник на български. Аз ще го преведа, пък някой дизайнер може да го оформи на страница, както е там!

10x за информацията, ще се завъртя натам следващата събота. Странно, но това име и заглавието сякаш ми напомнят нещо. Възможно ли е да сме учили по това в детска музикална школа? Както и да е - по-лесно ще е да си я купя от някъде, отколкото да я изровят в къщи.

 

Сайт-чето определено е много яко. На мен лично не ми е проблем да го чета на английски, но ако си решил да го преведеш - идеята е много яка :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар, че с дизайн се занимавам от дъжд на вятър когато нямам друга алтернатива, с удоволствие бих ти помогнал да го оформим на края :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар, че с дизайн се занимавам от дъжд на вятър когато нямам друга алтернатива, с удоволствие бих ти помогнал да го оформим на края :D

:ph34r::)

стига ми това ще почна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер :D:ph34r::):D

 

Ще се обадиш като има нещо готово, аз мисля да сваля сайт-а и да го подготвя да плъгнем българският текст. Можем на PM да го обсъдим :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Има ли резултати вече. Аз се зарибих да си почета тая книжка. Може и на English да го чета ама ще ми омръзне да си го превеждам и ще спра до някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

елементарна теория на музиката можеш да си купиш от всяка университетска книжарница, Консерватория, НБу, педагогически факултет зависи от кой град си, и да знаеш , не е елементарна теория на музиката защото е проста:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

як е я!дори е полезно че е на английски,щото много термини се използват в практиката,а ако комуникираш с чужденци ще ти е по-лесто на им го обиасниш простичко:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Galileo

Има ли резултати вече. Аз се зарибих да си почета тая книжка. Може и на English да го чета ама ще ми омръзне да си го превеждам и ще спра до някъде.

Прощавайте! Още не съм започнал да превеждам, защотото се улисах с други статии, които ми се сториха по-интересни за момента, а след това ми се нахвърляха куп проблеми, така че ще стане след малко време! Но ще го бъде! :blink:

Редактирано от IvanDTr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за това няма съмнение!но за да ти спестим работата от превода някоя си книжарница се продава учебника по ТМЕ!другите статии са по-зарибени,а за тях май няма много учебници :-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е това дето го казваш!

Има писания, но са разхвърляни из нета и отнема много време да ги търсиш, подредиш и разбереш. Още повече, че много от авторите третират само някоя част от темата, а не цялостно. :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.