Jump to content
Българският форум за музиканти

Моля за помощ


axxess

Recommended Posts

Хора започвам да свиря на китара. Може ли да ми дадете отнякъде да науча нотите и т.н ( защото по музика НИЩО незнам)

п.п

Предварително благодаря за информацията.

п.п.п

Моля не махайте темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една шокираща идея: учител?

Щом хабер си нямаш от музика, най-добре е така. Не че сам няма да се научиш за амнайсе години, но кому е нужно n-то откриване на топлата вода. А и учителят ще ти покаже правилни постановки за ръцете и прочие ала-бала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една шокираща идея: учител?

Щом хабер си нямаш от музика, най-добре е така. Не че сам няма да се научиш за амнайсе години, но кому е нужно n-то откриване на топлата вода. А и учителят ще ти покаже правилни постановки за ръцете и прочие ала-бала.

E че разбира се от понеделник тръгвам. Ама не искам да се излагам да науча поне нотите досега само съм слушал музиката никога не ме топлило дали ще знам как се прави :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се опиташ да научиш нещо сам, има риск да го научиш грешно, особено ако нямаш никакъв опит. Учителят ти ще те насочи какво да правиш - всичко с времето си :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо пък мислиш че ще се излагаш.ти затова отиваш при него той да те учи ти ако знаеше нямаше да ходиш на уроци нали тъй ? :greenangel: ае успех с уроците

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meрси :greenangel: То аз ся почвма от акустична и след няколко месеца приминавам на електрическа няли няма да имам големи проблеми и т.н....?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея ала-бала ги мани - почвай на каквото ти харесв (стига да имаш пари за закупуването) ако те кефи електрическа не виждам смислена причина първо да купиш акуст. после ел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея ала-бала ги мани - почвай на каквото ти харесв (стига да имаш пари за закупуването) ако те кефи електрическа не виждам смислена причина първо да купиш акуст. после ел.

Разбира се че искам на електрическа само, ама разбираш ли няма пари... ще събера след няколко месеца. И неискам това време да го загубя навятъра. Апък и на акустична не е зле.... И все пак нали няма да ми е трудно да се прехвърля после на ел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея ала-бала ги мани - почвай на каквото ти харесв (стига да имаш пари за закупуването) ако те кефи електрическа не виждам смислена причина първо да купиш акуст. после ел.

Разбира се че искам на електрическа само, ама разбираш ли няма пари... ще събера след няколко месеца. И неискам това време да го загубя навятъра. Апък и на акустична не е зле.... И все пак нали няма да ми е трудно да се прехвърля после на ел?

 

Ами пич и при мене стоят така нещата, досега съм свирил само на акустична (и дето се козва не съм пипал електрическа ;) )сега ще купувам елекрическа китара и като започна да свиря ще ти кажа как е!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора може ли да ми дадете сайтове да разгледам китари цени и т.н Само една претенция, китарите да могат да се купят от магазините във Варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.