Jump to content
Българският форум за музиканти

Моля за помощ


axxess

Recommended Posts

Някой да ми каже как точно да подкарам ел. китара на компа и длаи звука ще бъде добър, докато си взема кубе.

п.п

Имайте впредвид, че свиря на китара от 2 дена и съм ПЪЛЕН ноб та ще си взимам някв аевтина китара за 300 лева като за МАСК начинаещ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пич, не искам да се конфронтирам с теб, но ми прави впечатление, че искаш всичко на готово. Не става така. По всички въпроси, които си задал до момента има тонове изписана информация. Било то тук във форума, било то изобщо в нета. Напъни се малко и потърси, не е трудно.

И най-важното - започни уроци при учител, той ще ти обясни от начало нещата, иначе ако чакаш някой да ти дава на готово информация вечно, нищо няма да направиш. ;) <- ама много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, не искам да се конфронтирам с теб, но ми прави впечатление, че искаш всичко на готово. Не става така. По всички въпроси, които си задал до момента има тонове изписана информация. Било то тук във форума, било то изобщо в нета. Напъни се малко и потърси, не е трудно.

И най-важното - започни уроци при учител, той ще ти обясни от начало нещата, иначе ако чакаш някой да ти дава на готово информация вечно, нищо няма да направиш. ;) <- ама много!

Ходя при учител но искам се упражнявам допълнително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ultimate-guitar.com/lessons/for_beginners/ - ето тук има това-онова като да си посвирваш и да свикваш с инструмента. обаче най-добре по всякакви такива въпроси се съветвай с учителя си. като искаш нещо допълнително да правиш-той ще те насочи най-добре.

И един съвет-винаги настройвай инструмента си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ultimate-guitar.com/lessons/for_beginners/ - ето тук има това-онова като да си посвирваш и да свикваш с инструмента. обаче най-добре по всякакви такива въпроси се съветвай с учителя си. като искаш нещо допълнително да правиш-той ще те насочи най-добре.

И един съвет-винаги настройвай инструмента си.

Да и това е още един въпрос плс кажете ми как да се науча да настройвам китарата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.