Jump to content
Българският форум за музиканти

Демо джангърец


Recommended Posts

Долу в поста пускам малко супер суров домашен грайнд със солидни оттенъци на хумор, сатира и забава.

Естествено недовършен.

Миксчето е пълна трагедия - има пукания, има кликания, има глъхнения, има крвиворазбрани тракове, които се надвикват с останалите... А и компресията на Май Спейс доосра нещата, така че всичко вече е идеално. :recourse:

 

Ще смеся целия джангър като ми свърши сесията, но миксът едва ли ще се получи по-добре. Никак ме няма по записване, смесване и прочее.

 

 

Китари: Squier >>> GuitarRig 3.0 >>> PC

Барабани: Beta Monkey Double Bass Mania Drum Loops

Бас: нема

Вокали: Skype микрофон >>> PC >>> VST ефекти

Семпли на женски писъци: Lucio Fulci's Zombie Flesheaters

 

Стартирам малка страница на "групата" в Май Спейс. :thumbs_up:

http://www.myspace.com/gorefecation

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много добре се е получило, кефи ме че имаш композиторско мислене, нещо което не се отдава на всеки.

Барабаните са доста компресирани, направо на места чак плющят, особено касата.

 

Вокалите са невъзможни просто. Така и до ден днешен не разбрах как ги правеха, щото от 10 години не слушам

грайнд. Имаше едни поляци Dead Infection, големи изроди в жанра!!!

 

Пускай и други парчета. Много добре ти се получават! :)

Софтуера ти не съм го чувал, не ми е познат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Радвам се, че те кефи този джангър.

 

За вокалите: записах ги като грухтях колкото се може по-сериозно в микрофона и след това допълнително им сложих ефект (питч шифтър), за да ги смъкна още надолу.

А иначе софтуерът ми е доста стандартен. Гитар Риг е популярна програма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical:

Аз не съм много в час със стила(т.е. слушал съм малко), но това ми хареса:hysterical:

някак си има интрига с тея писъци (особено в комбинация със илюстрацията в май спейс която си сложил). Личи си че има съдържание(ако пък няма , всеки може да си извлече такова сам за себе си:thumbdown:)

Само за барабаните ми направи впечатление, също както на coh-da . Но ти предупреди че не си финализирал още работата по парчето ,така че....

Давай нататък

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ О! Работата е финализирана отдавна. :hysterical:

Това повече няма да го пипам - то няма как да стане по-добре, защото е замислено като трагедия.

От време на време когато ми доскучее ще записвам нови джангърчета - непретенциозен goregrind за народа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път няма да се изсулиш, байно.

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=30774&hl=

 

Айде, че като фана сопата.... Бързо: сола, рифове и прочее смрад.

 

Нещото ти е много култово, искам още!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ваша грухталност, пред чревораздирателните Ви гърлено-каустични песнопения моите грухтежи бледнеят. :hysterical:

 

ПС:

За дет проекта ще видим какво може да направим. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай, гледай...

И ни радвай междувременно с подобни тероризми. Добър си, болярино неземен.

Ае, лека, и се включвай, не се ослушвай. Стига подкани, не си гимназистка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравус, много як грайнд си заформил.

На мен ми се стори като медли с откъси от парчета, ма като гледам май не е. Странни паузи има, а може и да е от плейъра.

Китарите си звучат супер и се връзват одеално. Барабаните ясно, вече стана въпрос.

Хайде, чакаме те в дет-метъл проекта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата бъзикня е, че ползвам барабанни луупове, но дори и на тях не им разбирам и ми е адски трудно да ги вързвам помежду им (а уж са нагласени за целта).

Затова може би се усеща някаква накъсаност в цялата хава - преходите са менте, ако си забелязал няма нито един краш чинел в цялата творба.

Не съм доволен и от вокалите - не са наредени правилно, но няма значение - колкото по-сурово и гаражно, толкова по-грайнд. :)

 

Ще запиша още 5-6 диарии от този сорт и ще ги озаглава "албум".

После ще ги кача някъде за свободен даунлоуд - по света има учудващо много фенове на такива вомиторни изпълнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих нова редакция на джангъро като махнах първата пауза - отначало ми се струваше ефектна, но в последствие реших да послушам Dylan_101 и да направя нещата малко по-ненакъсани.

 

Междудругото, джангърът може да се чуе в по-добро качество от това на MySpace през следните сайтове:

http://www.audiostreet.net/artist.aspx?artistid=58433

http://www.garageband.com/song?|pe1|S8LTM0LdsaSjYlGzZm4

 

В момента работя по нов джангър.

Този път става въпрос за аутопсии на извънземни. :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.