Jump to content
Българският форум за музиканти

Имам нужда от помощ


vilio92

Recommended Posts

Здравейте пак! Имам нужда от помощ. Вижте този микрофон на снимките. Анелия го използва. Има ли някой който знае какъв е този микрофон или да го разпознае по снимката. Итересувам се за него, тоест искам такъв! Моля ви помогнете ми!!!! :)

normal_plprivar5.jpg

normal_promocia42.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия лапетии направо ме скъсват от смях.

 

вилио92,

ако предположим че точно този микрофон ти трябва и го търсиш, значи или го търсиш за някого другиго

или не разбираш изобщо как се избира микрофон.

 

1. Микрофон НЕ се избира по картинка

2. Микрофон НЕ се избира, само заради това, че някой си Х го ползва

 

За да си избереш микрофон ти трябват тестове на нулеви настройки и с възможно по-голямо количество различни микрофони,

защото всеки човек има различен глас.

 

Иначе има доказани марки, но за глас пак трябва тестове с различни микрофони.

 

А, да... Ако си вземеш микрофона на Анелия, не си мисли, че ще звучиш като нея на записите ́и или на живо!

Но нищо де...

 

Малко са хората, които ще разпознаят така микрофона!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микрофона е Зенхайзер.

Марката се внася у нас от динакорд. Подобни модели тук са към 800-1000 лв.

 

Човекът дет ти каза, че микрофон така не се избира е прав. По принцип всичко безжично над 400лв у нас върши работа от там нататък по голямо значение има кво се случва зад тоя микрофон. Но ако наистина човек реши да дава големи пари е добре да се пробва.

За проби пак не мога да кажа, че има места у нас кадето да отидеш на спокойствие, да имаш избор и да те посрещнат като клиент. Май само в динакорд на 5-те кйошета има различни маркиТам може да напраиш нещо като проби :thumbs_up:

Та най важното е колко пари си готов да дадеш :greenangel:

Ако си харесаш нещо от тук има вариант да го купиш от чужбина и да спестиш някой лев но може да си купиш и малко ядове :angry:

 

И ТЕ ТАКА

:)

Редактирано от Caruso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Еее, не видях темата по-рано...имахме участие на частно парти с нея преди 2 седмици - щях да я питам!

Но при нас пя с микрофона на озвучителя...т.е. от къде си сигурен, че този микрофон на снимката е неин?

Може да са и го дали за/на участието...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.