Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос относно "epiphone"


Svin4y

Recommended Posts

Та да си деойдем на думата ;).

Харесал съм си тази китара и ме интересува може ли да се закупи такъв дзвер някаде из България (1-ва ръка)

Страх ме е да купувам от интернет, защото ако китарата е дефектна е голяма "урушмъ" да си получиш парите обратно

и то не толкова колкото си платил. Гледах какви ли не китари за начинаещи китаристи и се спрях на тази. просто ме грабна като го видях на картинката а и ми харесва че е с дебел гриф. ;) Понеже нямам много опит залагам повече на визия и на усещане ;) Дори се хванах да работя здраво за д амога да си я купя :) Ако може някой да ми даде напътствия каде да намеря такава китара ще съм му много благодарен !

http://www.music123.com/Epiphone-Goth-Les-...VIkzA&urx=1

Редактирано от Svin4y
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епифоните са си екстра - освен от Визиарт - може би ги има и в Пловдив.

Да се взима от САЩ - е тъпо - митото и транспорта ще я оскъпят яко.

 

Варианта втора ръка не е лош - аз продадох преди доста време едно епи в екстра състояние,

един колега (май Емо се казваше) - продаде супер Къстъм Епи СГ с 3 адаптера (май сега съжалявам ,че не го купих), Данчо продаде пак един къстъм Лес Пол. Демек все читави китари.

Има и кофти такива - наскоро се продаде един епи спешъл - вярно само за 200 лв - но пък бе в отвратително сътояние...

Вчера видях едно Епи - пак обявено за продан във форума - но не знам състоянието му.Ако не разбираш - търсиш помощ от приятел - да я пробва преди да я купиш.Същото е добра идея дори и да купуваш нова китара - това , че една китара е нова, не значи че е ОК ( според мен) - особено за китайско производство. Вярно в момента стандарта на китайските Епифон е много висок и контрола е мнго силен. Обаче , е хубво китарата преди да се купи да се провери - тъй като превоза, съхранението и ( влажността на помещението в които е държана) - оказват влияние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам. Главанта причина да искам да я купя от тук е за да я

пробвам дали ше ми хареса и ако ще купувам нещо

да знам че не е крива или дефекна.

Мерси много за отговорите !

А и BTW имам преработен орфей с дебел гриф ама след

няколко месеца няма да ми върши работа...

Редактирано от Svin4y
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.