Jump to content
Българският форум за музиканти

Запис от пулт с компютър - ПОМОЩ !


selskooro

Recommended Posts

Колеги така и така се заговорихте за Behringer аз свиря с PMP5000 мисля че е модела и незнам как да си наглася ефектите които да си подхождат някой ще ми каже ли с кои цифри ползва пулта благодаря ви !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги така и така се заговорихте за Behringer аз свиря с PMP5000 мисля че е модела и незнам как да си наглася ефектите които да си подхождат някой ще ми каже ли с кои цифри ползва пулта благодаря ви !!!

 

Значи на пулта отгоре са написани осн.ефекти.Избираш с черната врътка/пише FX/ този ефект, който ти подхожда в момента и НАТИСКАШ черната врътка надолу/към пулта/.По този начин фиксираш искания от теб ефект/от 1 до 99/.След това вдясно от черната има друга врътка червена/под която пише FX/та с нея даваш общо изходно ниво на ефекта ок.по-средата горе/12часа/.След това на всеки канал имаш също червена врътка FX,та с нея даваш отделно ниво на всеки канал колкото ти трябва или ти прецениш.В сайта на "Берингер" можеш да си изтеглиш ръководство на английски,немски,руски и т.н

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Samplitude v.8.0Pro има истински виртуален миксер със корекции и е добра за запис на живо

Редактирано от Chrysalid
Нарушение на правилото за цитиране!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Samplitude v.8.0Pro има истински виртуален миксер със корекции и е добра за запис на живо

Приятелю, май никога нищо не си записвал. Нека съвети дават само хората, които наистина имат някякъв опит - нали форума е точно за това.

И не само Семплитюда има виртуален миксер - същото важи и Кюбейза, и за Сонара, и за мнооооого друти програми. Но пробвал ли си да СВИРИШ в РЕАЛНО време през софтуерен миксер с включени обработки (EQ, FX и т.н.)? Латенция от 2 секунди не ти мърда, ако искаш стабилна работа, та дори компютъра да ти е осемядрен Интел Зеон с 12 ГБ РАМ и SCSI RAID0 в хардуерно изпълнение + 2 Х Aurora16 аудио интерфейси (или някое по-сериозно MADI изпълнение).

Хора, не пишете глупости - лична молба от един стар човек...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.