Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнение за едно "нещо"


Demoman

Recommended Posts

http://www.oztion.com.au/vshops/item.aspx?itemid=2318144

 

Това го има за 150 лв. Става ли за нещо? Трябва ми за подарък за сестра ми, която от около 2 години се учи да свири на пиано, обаче вкъщи няма такова. Целта е да се учи да свири т.е. на трябват кой знае какви възможности. МИДИ изхода дали се включва през УСБ-то?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.oztion.com.au/vshops/item.aspx?itemid=2318144

 

Това го има за 150 лв. Става ли за нещо? Трябва ми за подарък за сестра ми, която от около 2 години се учи да свири на пиано, обаче вкъщи няма такова. Целта е да се учи да свири т.е. на трябват кой знае какви възможности. МИДИ изхода дали се включва през УСБ-то?

 

Ми според мен за начинаещ, е добре. Цената му не е висока и е добре!!! :):virtuoz::rocker: Преди да го закупиш порагледай и за други и тогава си го набави. Иначе джаджа-та е доста добра според мен за начинаещи.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.oztion.com.au/vshops/item.aspx?itemid=2318144

Това го има за 150 лв. Става ли за нещо?

Е...щом пише "A superb instrument for the serious player" как няма да става. :dance:

Meike правят кийборди от ранга на Касио, но щом е за 150 лв. и е за сестра ти...взимай смело. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не се включва към USB-то а към гейм порта

а къде го има тва чудо за 150лв. ?

в Метро :) А като нямам миди порт на щайгата какво да направя за да го имам? Тоест има ли отделно платка с такъв или трябва цяла звукова карта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е дори звуковата ти карта да е онборд демек на дъното пак ми се струва че трябва да имаш геймпорт.

иначе една звукова карта за 15 лева ще ти свърши работа.

относно кабела можеш и сам да си го събереш не е толкова слажно(един такъв кабел излиза между 3 и 5 лева)

понеже нямам достъп до Метро да попитам има ли други модели като MEIKE MK 939 например

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е дори звуковата ти карта да е онборд демек на дъното пак ми се струва че трябва да имаш геймпорт.

иначе една звукова карта за 15 лева ще ти свърши работа.

относно кабела можеш и сам да си го събереш не е толкова слажно(един такъв кабел излиза между 3 и 5 лева)

понеже нямам достъп до Метро да попитам има ли други модели като MEIKE MK 939 например

 

Има още един модел май беше 930 и е по-евтин Ама тази цена 150 лв е след 15ти ноемвриы така пише в брошурата в момента цената е около 175 лв Нямам гейм порт отзад

 

Предлагат ми две карти едната е С-Медия а другата е Ауреал Вортекс - коя да взема И двете са втора ръка Първата за 8 лева втората за 14 лв

Извинявам се за пунктуацията ама използвам кирилизатора на форума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммдаа, днес ходих до магазина във Варна и наистина промоцията влиза от 15-то число.

иначе от това което имат само модела МК-937 е със миди а и според мен за тези пари е на добро ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам гейм порт отзад

 

Предлагат ми две карти едната е С-Медия а другата е Ауреал Вортекс - коя да взема И двете са втора ръка Първата за 8 лева втората за 14 лв

И не би трябвало да имаш (отзад). Ако имаш гейм порт за вградената ти карта, то той би трябвало да е изведен на куплунг на самото дъно.

 

А ако все пак минеш на варианта 'допълнителна карта с миди/геймпорт' - дори има и такива за 5 лв., които като саунд са доста зле, но тъй като ти ще ползваш само миди интерфейса...реално това не те касае. Всяка карта, която има продълговатия куплунг (като този на долната снимка) ти върши работа...само гледай да има драйвери за ХР.

L10531725.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам гейм порт отзад

 

Предлагат ми две карти едната е С-Медия а другата е Ауреал Вортекс - коя да взема И двете са втора ръка Първата за 8 лева втората за 14 лв

И не би трябвало да имаш (отзад). Ако имаш гейм порт за вградената ти карта, то той би трябвало да е изведен на куплунг на самото дъно.

 

А ако все пак минеш на варианта 'допълнителна карта с миди/геймпорт' - дори има и такива за 5 лв., които като саунд са доста зле, но тъй като ти ще ползваш само миди интерфейса...реално това не те касае. Всяка карта, която има продълговатия куплунг (като този на долната снимка) ти върши работа...само гледай да има драйвери за ХР.

L10531725.jpg

 

Трябва да гледам и драйверите да са за 64 битов Джам. Аз да си зема за 5 лева, ама да няма латентност 1 час!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих я!!!

 

Като за 150 лева - идеална Само че клавишите са с прекалено малко механично съпротивление Вградената банка е малко постна от към звук Вградените ритми са доста еднотипни Авто-баса може да използва само част от инструментите Може да свири два инструмента наведнъж Клавишите са чувствителни към натиск Малко бъгав софтуер Друго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.