Jump to content
Българският форум за музиканти

Търси се учител по пеене :)


Recommended Posts

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Виж сега, не се обиждай, но аз наистина съм сериозен преподавател и нямам време за глупости. Пак ти казвам не се обиждай, но просто съм достатъчно заета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Интересно, като си достатъчно заета, защо пускаш обява във форума, че преподаваш уроци? Няма ли да ти дойде множко, ако половината форумци ти се изсипят за усъвършенстване на гласовите способности? Знам, че в академията ви учат и на любов към труда, ама няма да можеш да насмогнеш, с тези препоръки които си написа, доста хора ще искат да споделят твоите знания...

Редактирано от Steff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив. Точно защото искам да давам уроци написах въпросната тема. Но ако има хора, както подозирам, които не искат уроци, а само празни приказки, за тях говорех. Но ако става въпрос за даване на уроци, а не за празни приказки- насреща съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега, не се обиждай, но аз наистина съм сериозен преподавател и нямам време за глупости. Пак ти казвам не се обиждай, но просто съм достатъчно заета.

Е как да разберем колко си сериозна и можешли да ни научиш на нещо като отказваш среща :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Аз горещо препоръчвам Етиен Леви,Алис Боварян и Стефка Оникян!Посещавам и тримата :-)...и мога да кажа,че са действително много добри!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз горещо препоръчвам Етиен Леви,Алис Боварян и Стефка Оникян!Посещавам и тримата :-)...и мога да кажа,че са действително много добри!!!

не че нещо,ама...бях мноого време на уроци при Стефка-мога да ти кажа,че освен да си пиеш кафето с нея и да й даваш за това 30-40 лв не си струва!Не съм наблюдавала само работата на Алис,но за нея чувам добри отзиви;Етиен е пич като човек,ма като преподавател поне на мен не ми допада.Естествено не се ангажирай с моето мнение-просто зависи какво точно искаш :recourse: Стефка е толкова коварнааа,че простоо незнам!Гледа те и ти казва,че си най-най..а после като се обърнеш и плюе по твой адрес!Това го гарантирам!За 2години и малко при нея научих маааааалко разпяване :virtuoz:

Не се заяждам просто споделям на мен какво ми се случи.Аз понеже исках да наблегна на джаза в университета и се преместих от Стефка при Илиян Парасков,незнам дали дава частни уроци,но определено си върши чудесно работата и си заслужава.Мога да дам негови координати ако някой го интересува,но пак казвам не знам дали дава и частни уроци..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се заяждам просто споделям на мен какво ми се случи.Аз понеже исках да наблегна на джаза в университета и се преместих от Стефка при Илиян Парасков,незнам дали дава частни уроци,но определено си върши чудесно работата и си заслужава.Мога да дам негови координати ако някой го интересува,но пак казвам не знам дали дава и частни уроци..

 

Поредният измислен герой....

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе човека попита за учител по пеене :unsure: , а вие тука почнахте да се ядете един друг, да давате оценки кой бил измислен герой и т.н. ... Всеки е недоволен от някого, както и не може всички да са доволни от някой... В тази връзка съм чувал (по-скоро чел) и лоши и хубави неща за Георги Мирчевски в този форум при предишни подобни теми... Аз лично съм доволен от него и не смятам да го сменям за сега...

 

http://georgemirchevski.com/bg/studio.html

 

това е сайтът му, с координатите.

 

Това е от мен по темата за сега.

Успех! :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^вече чувам добри неща за Георги Мирчевски от доста хора, каква пара взима на час, ако е удобно да попитам :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^вече чувам добри неща за Георги Мирчевски от доста хора, каква пара взима на час, ако е удобно да попитам :greenball:

 

В сайта има публикувани координати. Обади се и ще ти кажат :happy::whistle:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^вече чувам добри неща за Георги Мирчевски от доста хора, каква пара взима на час, ако е удобно да попитам :)

 

25 лв на час :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е при този човек на уроци не съм ходил........но познавам част от хората които ходят при него......а и самият него видях в АЛКОХОЛ един път пя 1-2 песни......е нема друг такъв пич........пее ПОТРЕСАВАЩО!!!! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте и от мен в темата. Вече е отворена такава, така че няма смисъл от нов пост.

Можете ли да ми кажете за учител пеене/солфеж от Пловдив?

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.