Jump to content
Българският форум за музиканти

Кубе


Recommended Posts

Здр алл,некои може ли да ми препоръча кубе за китара до 200-220 лева неска гледах едно кубе стаг не беше лошо ама нещо не ми вдъхна доверие :blink::virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи за какво ти трябва. искаш да ползваш драйва на кубето или ще ръгаш нещо в него? :virtuoz: поогледай се за берингер или фендер - от тия малките модели. те са сносни като за в къши :hello:

и слагай точки и запетаи като пишеш че направо е грозна работа това твоето :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

дет метъл и трашец малко трудничко ще изкараш с такова кубенце, имам предвид с неговия си драйв. ако искаш дет метъл звук ще ти трябва някое камионче с по радикален дистър преди кубето :)

иначе вместо да си губиш времето тук - защото колкото хора толкова мнения земи излез по магазините и си харесай някое ;) ти най-добре си знаеш какво искаш :)

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз наскоро се здобих с Дет метал от Дигитецх благодарение на Мизерник :) пук и некса обиколих 3те магазина в Пловдив на едното имаха само Стаг на а на другите 2 Фендер мисля че Фендер е по добрия избор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз наскоро се здобих с Дет метал от Дигитецх благодарение на Мизерник :) пук и некса обиколих 3те магазина в Пловдив на едното имаха само Стаг на а на другите 2 Фендер мисля че Фендер е по добрия избор :)

зимаш дет метъла и отиваш и с неог пробваш кубето. да не се окаже така че не звучи добре с дет метъла ;) пробвай фендерчетата, добри са

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич аз имах едно такова,продадох го,ся един приятел си продава същото като моето - БЕРИНДЖЪР 15 вата с овърдраиф!ако искаш мога да ти дам е-маила му?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Thrashman-e, ти чу моето как звучи със същия ефект. 30w, струва 220лв ново. Мога да ти кажа откъде да си намериш ако не харесаш нещо друго. Успех. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, ето откъде идва недоразумението - кубенцето, 'дет го шиткам е за бас. Едва сега видях, че не съм писал конкретно за какво е, но може и да се подразбере... но не задължително :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.