Jump to content
Българският форум за музиканти

Esp Guitars


bobalan

Recommended Posts

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

...честито на всички ЕСП фенове и почитатели...дали вече има конкретни броики в магазина...бих искал най-сетне да пипна някоя от тези така популярни китари...или поне да и се полюбувам отблизо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано да паднат цените на всички китари в следствие на появата на такъв огромен конкурент в лицето на esp на родната сцена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Динакорд Варна - Тинко каза , че чака следващата седмица (тая дето идва) да му донесат бройки . Може в Софийските магазини вече да има изложени .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учуден съм, че цените са доста прилични. От един Томан да речем са с 20-тина евро по скъпи, което е абсолютно приемливо и даже като включиш доставка излизат по-тънки. Дано само скоро докарат и по горните модели от ЛТД серията. Някой да има идея дали това ще стане скоро?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че сега още опипват пазара н ЕСП в България . Ако им се продават тези модели , които са на приемливи цени за средния потребител , тогава ще докарат и горните . Поне така аз мисля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^

 

тогава да купуваме всички че да докарат и горния клас

 

не е ли странно че в каталога има сигничър сериите а няма по скъпите от стандартните

Редактирано от SHARO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз на същата убавица се точа отдавна. Даже се бях навил да си я поръчвам от чужбинско. Ама вече няма смисъл - само да не разбере жената.... Между другото ЕСП в България и досега внасяха някои фирми, но на доста по - високи цени. Тъй че - ликуй народе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.