Jump to content
Българският форум за музиканти

Overdrive на Behringer?


zeratuL_x

Recommended Posts

Ок мерси за отговорите,но ви казвам,че съм на 14 и свиря от околко година и засега марката Behringer ме остройва идеално.Благодаря пак за мненията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical:

 

Малеййййй, не бях слушал семплите на Берингер...Чиста антиреклама - пълен ужас са.

Не че съм привърженик на Босс - ама босс са далеч по-напред от тия бръмчилки дефекти берингер. И 5 лева не давам за такова.

Странно е защо са качили такива семпли на сайта си.

 

п.с. А и народа го е казал - с пръдня боя не става ( с извинение ).Не може да искаш хубав звук от смотани неща.

 

и аз не харесвам берингер ма е пресилено тва дет го говорите

семплите на сайта са ужасни но всеки който си е поигравал с педалче на берингер мое да докара приличен звук

имам процесор zoom g2 и немоа да кажа че той иам дистер който да звучи по добре от UM100 берингерът ми

като се има предвид колко са евтини са правилния избор за начинаещи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да те дразня ама и двете посочени от теб машини са наистина много евтини (и в това разбира се няма нищо лошо)и качеството на саунда им е съответсващо на цената.Иначе съм напълно съгласен че са добър избор за начинаещи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^ :topicsux:

 

естествено знам че и двете са посредствени работи

бехрингерчето имитира мелазоната и е 50 лв, което е смешна сума при музикалните продукти

а си е дистер се пак не зависимо как звучи

пък и е важното за какво ще ги ползваш

не мисля че няма да стане за лаив в клубче (не казвам че ще звучи хубаво но пък и няма да убиеш публиката)

иначе и аз имам мечти :rolleyes:

но всичко с времето си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а си е дистер се пак не зависимо как звучи

Абе, няма "независимо" в тая работа - като не става, не става ... като почнах да се занимавам с китара, сума ти години свирих с един изпърдян дисторшън, дето в най-добрия случай ставаше за грънч, но за неща с по-плътен тон и метъл, както и за каквито и да било сола - просто забрави, няма си го звука и това е!

Не съм чувал на Zoom новото поколение процесорчета, но от опит мога да кажа, че с 505 II и 606 се докарва звук, които е поне за мен на светлинни години пред берингърски или друг евтинджос драйв, и то директно в пулт, да не говорим за кубе! Според мен едно сполучливо процесорче от нисък клас е несравнимо по-добра алтернатива за начинаещи и леко напреднали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.