Jump to content
Българският форум за музиканти

Соло


Михаил

Recommended Posts

Я, ако имате време, дайте някакви линкове към соло музика, но само китара че съм обеднял на идеи. Еликтрички, ама по-меки и акустика искам. Нещо по-спокойно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да изясним какво значи термина "соло музика" - имаш предвид :

а) произведения за соло китара (за да няма грешно разбиране - изсвирени само на китара, без друг съпровод)

б) произведения със солиращ инструмент китара

в) друг отговор ......................... (попълни какъв)

 

 

Поздрави,

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ще имаме нужда от повече информация относно питането ти. Пешо правилно е казал, че нищо не е разбрал, но го е казал по по-дългия начин :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това, което аз разбира - ти търсиш само китарни сола. Мисля , че по добра работа ще ти свършат соловите изпълнения на Marty Freedman, Satriani, Stive Vai, Luca Turilli, въпреки, че последния не е толкова само по солата, а по-скоро композицията на цели песни. Потърси в YouTube, Vbox7 , там има разни видеота. Напиши в търсачката каквото те интересува. Мисля ,че и сам можеш да се справиш и , че не е нужно някои от нас да ти помага, но все пак....

 

 

 

 

Поздрави, Рендаков!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ако споменеш и в кой стил - класика, блус, кънтри, джаз, рок, поп...... направо ще вземем да помогнем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, не зная какъв стил се водят следните, но вчера ми оправиха настроението:

 

The Silent Fool - Erik Mongrain

Acoustic guitar Solo - Erik Clapton

Редактирано от Михаил
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.