Jump to content
Българският форум за музиканти

МалкУ метЪл


Recommended Posts

Кууул.Браво.Кефи ме.Готино.Яко е шъ знайш.На мен ми хареса. Супер е.Хубаво е браво. Освен тва ми хареса. :beer::thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да те питам за парчето следното: правено ли е на програма или са записвани в студио или някъде инструментите, тъй като е мн яко и аз имам идеи за авторски ама не знам от къде да почна, мога да свиря на китара бас, мога да напраа барабаните ама не знам най-свестния софтуер, пък не искам да отварям тема щото четох много други и ми се омешаха в главата работите. Така че ако някои работи са правени с програми моля да кажеш какъв е софтуера, който ползваш.

Редактирано от zigi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко е да, доста интересни рифове.. Айде и вокали де..

 

Аз за вокали не мога да се наема, много съм зле :) Ако има мераклий обаче да се чувстват поканени :)

 

 

@zigi

Парчето е записвано в домашни условия , не в студио.

Китарата е записана с NUENDO3(ПОчти същото като Cubase sx3). Ползвал съм като плъгин Guitar rig2 от там готовия пресет Ramstine(Не помня точното му име , но Ramstine Се съдържаше в него.) На солата пресетът е Shred пак от ГитарРиг, само че съм ползвал и Уа педал Край Бейби:)

Басът не е свирен. Използвах Steinberг Virtual Bassist. Звучи горе долу добре но малко бавно зацепвам как се бачка с него.

Барабаните са EZDrummer и по точно DrumkitFrom Hell съчетан с някакъв Rock сет, на който също забравих точното име. ;)

 

Общо Взето това е софтът които съм ползвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.