Jump to content
Българският форум за музиканти

Много начинаещ!


takama

Recommended Posts

успех пич :) хубавото на свободното мнение във форуми е че можеш да напишеш всичко,без да ти пука особено от репликите :)

та аз да ти кажа,не че съм спец или добър китарист,ама бях в твоето положение до скоро :P вземай електрическата!!!обаче се учи на акустичната:greenball:дрънкай там,кефи се и се учи успоредно с кефа :) важното е да ти доставя желаното удоволствие :) аз съм сигурен че като фанеш електрическата ще се размечтаеш и ще имаш няколко пъти повече стимул да се научиш да свириш прилично :) и най-важното е да слушаш учителя си,най-малкото той мисли твоето добри и знае най-добре кое е подходящо за развитието ти :)

и пак успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еммм аз почнах на акустик но не ме кефеше звука :)

За тфа почнах на ел.китара-МН СЪМ ДОВОЛИН :greenball:

Е не че не свиря на акустика де има няколко парчета на Tinacious D коит мн ме радват :) Иначе аз бих казал което ти е на сърцето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)))))))))))))))))))))))))))) ЕЙ много ме радвате всички!!!! Работя по въпроса сега, и се придържам изцяло към това което си ми писал Filthy !!!!

 

 

Благодаря :))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама определено ме влече електричеството :))))

само внимавай да не те удари тока :P

 

абе кви са тея тъпи спорове акустична класическа електрическа дрън-дрън - като че ли това не е един инструмент ;)

квото можеш да свириш на акустичната можеп и на електрическата така че ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.