Jump to content
Българският форум за музиканти

This Masquarade-китара и глас


noti4ka

Recommended Posts

Много добра динамика улавя и най-дребните детайли на гласа, страхотен тандем сте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се,че ти харесва.Мислех,че нещо се е прецакал сайта,защото не успях да го прослушам,но явно всичко е наред.

:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от най-добрите вокалистки които съм слушал тук !!! ;)

 

Лили а случайно да познаваш Geo , и случайно да имаш записи и с него (мисля че навремето слушах една Samba на бас и пеене , ама гласа беше с някакъв ефект - ти ли си това?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такива случаи се казва "ууупс" :recourse: Без да искам влязах с друго потребителско име,но горния коментар е мой и всичко написано важи :)

 

Отново успех!

 

Поздрави:Лили :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Мексикански ли е микрофона или Американски? Определено не е корейски или индонезийски :greenangel:

Поздравления за изпълнението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А китариста кой е... той ли е аранжиментирал парчето или ти!?

А чий е оригинала на парчето, че не се сещам, а гугъла ме фърли на хиляди римейзи (страхотно множествено число на чуждица), та така...

Редактирано от coh-da
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добре е изпято и изсвирено :offtopic-001: гласа е готино-бляскаво-кристален.но по мой вкус бих придал и на китарата малко блясък в звука - мое мнение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А китариста кой е... той ли е аранжиментирал парчето или ти!?

А чий е оригинала на парчето, че не се сещам, а гугъла ме фърли на хиляди римейзи (страхотно множествено число на чуждица), та така...

 

Едно от най-емблематичните изпълнения е това на George Benson :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно от най-емблематичните изпълнения е това на George Benson :thumbs_up:

Аз също съм фен на този (G.B.'s) вариант, но дуото са го направили много интересно с тези вок-ипровизацийки!

Поздрави на китариста! ;) Страхотно си свири сам...никой не му требе (говоря за музикално оформление). :)

Лили, по нещо ми напомняш на малката Кацарова и на Вяра (от старакадеми) темброво говоря. Алт ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.