Jump to content
Българският форум за музиканти

ТИХ Кулер за Coreduo 6750!


Black Bird

Recommended Posts

Е начи си ехтра не го мисли. Зимай една перка 120мм и жми градо. АКо ти е запе4ан компа го занеси ваф фирмата и те сте ти сложат фан отпред. ДА ВКАРАВА. И мойе и едно филтър4е под него да не жлиза прах - то е 1-2 $.

Първата ми коладето я зех загреваше и стария собственик ми викасхе ВАЖНОТО Е ДА НЕ ИЗСТИВА :greenangel:

и тука така :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Земи си АРЦТИК и 210ките са с гумени тампони и обират вибрациите.

Коя точно

http://www.dandg.bg/eshop/default.php?cPat...cb363e247e8d077

? :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм най-доволен от Noctua - тея са изроди. Австрийска фирма, тук могат да се намерят в Кунторов ( http://www.kuntorov.com/ ).

 

По-конкретно това вентилаторче:

 

http://www.noctua.at/main.php?show=product...id=4&lng=en

 

12см, при 800 оборота шумът е 8 dB(A) без Low Noise Adapter, с него би трябвало да е 5 dB(A)

 

при мен работят на около 500 - 600 оборота и няма шанс да ги чуе човек.

 

Около 30 лв. бяха бройката. Имат гумени тампони, но не ми се виждат особено използваеми когато става на въпрос за охладителя на процесора.

 

При мен комбинацията е Thermaltake Big Typhoone с 12см Noctua на 800 оборота със стандартното закрепване (винтове) - спи градът и жителите в него. В кутията в началото имаше и още един вентилатор - този на захранването (Fortron Blue Storm 400W - 12 см вентилатор с термоконтрол). Сега сложих още един Noctua 12см, 800 оборота да духа върху 3-те хард диска (един на 10 000 RPM и два на по 7 200 RPM) Всичко останало е с пасивно охлаждане - чипсет, видеокарта и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е само за спесиалисти :) аз и на око по едно съпротивление им поим ама не е там работата;) Сека фирма компютърна има поне 5 вида 120мм фанове. Така 4е носи го там от кадето си го купил> Вкл. Слушаш ДА НЕ и тва е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога да го нося до фирмата . Далече ми е :)

Мога и сам да поставя перката.

А и скоро сам си сменях на процесора и си слагах саунд картата.

 

Самп да намеря от къде да поръчам перки....

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.