Jump to content
Българският форум за музиканти

Строшена китара?


Backoo

Recommended Posts

Мараба!

 

Скоро попаднах на една не лоша китара - Antonio Ruben обаче е лекинко потрошена. Ще пробвам да прибавя снимка за да поясня.1 2

И въпроса е съответно как и изобщо може ли да се поправи или евентуално къде трябва да се занесе да се поправи. За това с скоч-а или левкопласта съм се сетил вече:pray: мерси за идеята все пак. [

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами човек ,ако я занесеш при някой добър лютиер ще ти я поправи 100% .Сестра ми си прееба цигулката седмица преди някъв конкурс (ама беше дори по-зле от тая китарка) и й я поправиха доста добре за 60 кинта .Ама тва в Плевен ,де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мараба!

 

Скоро попаднах на една не лоша китара - Antonio Ruben обаче е лекинко потрошена. Ще пробвам да прибавя снимка за да поясня.1 2

И въпроса е съответно как и изобщо може ли да се поправи или евентуално къде трябва да се занесе да се поправи. За това с скоч-а или левкопласта съм се сетил вече:D мерси за идеята все пак. [

дуде, не ми отваря снимиките :P:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моето мнение е,че ако ти се дават малко парички, но искаш наистина да се оправи като хората, най-добре да я занесеш на лютиер :violin:

 

Инъче изглежда много стабилно китарчето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като става дума за лютиери, някой може ли да ме насочи към такъв човек в София. Попаднах на една китара и искам да и направя малко ремонт. Става въпрос за ключовете, които искам да сменя. Тя е предназначена за метални струни, но бих искал да и сложа пластмасови. Общо взето не съм много в час с китарите, защото се занимавам с пеене и ще се радвам ако някой малко ми разясни тези неща. Интересувам се къде мога да купя прилични ключове на прилична цена, струни и да я занеса при някой, който разбира да я реставрира малко. Китарата е руска предназначена за 7 струни, но 6 са и достатъчно само да я постегна :greenball:

 

Не е кой знае какво китарката, но пък може да излезе приличен звук :violin:

 

Ето снимка за по-любопитните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дуде, не ми отваря снимиките 

 

Бачкат си бе брат. Може нещо като си ги отварял geocities да са били поздухани ама сега ги пробвах и са наред.

 

Ами лютиер добре, а в София някои да има представа къде има такава екстра? Щото май в днешно време не се срещат под път и над път :think:

 

Инече аз в момента съм малко в Виенско ама може да я понеса за София като си заходя щом смятате че може не трудно да се оправи.

 

Благодарско за мненията! :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво да ви кажа....лютиера е в пловдив:headbang:диката е най-големия..мисля,че всички видяхте каква китара направи на Burton!

я това сам го пропуснал

дай линк

моля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво да ви кажа....лютиера е в пловдив:)диката е най-големия..мисля,че всички видяхте каква китара направи на Burton!

я това сам го пропуснал

дай линк

моля

TONY, ето ти линка към темата дето се отвори по случая, там съм сложил линкове за снимките :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебах му мамата! Най-мразя да видя надраскана или счупена китара! Направо умирам от яд, дори и да не е моята! Надявам се, че така си я намерил, а не си я счупил ти, щото ако е така... :wall:

Това е работа за професионалист ако искаш да стане добре!

Има един убийствен китарен майстор във Варна, казва се Боян и прави невероятни акустични китари! Просто 1000% от 100%!

 

Телефона му е +359 52 606265 и +359 887 223322

 

Кажи му че имаш телефоните му от мен (Данчо - от Гренландия).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

visiondann, така си беше китарката. Не съм я трошил аз, ама и незнам какво и се е случило. Взех си я за 50 евро щото не бех си взел мойта, а пък не звучи лошо и така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.