Jump to content
Българският форум за музиканти

едно старо наше джемче от 03.11.2004


Recommended Posts

първа част :huh:

първо уточнение аз не съм барабанист, но понеже си дадох китарата на един пич, а и нямаше барабанист седнах зад барабаните.

 

Това е когато се събрахме да посвириме за първи път, не се познавахме още всичките даже :D още по малко знаехмe какво ще свириме и т.н ... точно това ни изкефи и беше удоволствие да посвиря с тези хора, лично аз, а вярвам и останалите не претендираме за нещо :metalist: просто музика :huh: ... та реших да я споделя с вас...

 

приятно гледане / слушане

cmusicforum.com 18 МБ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва по често такива неща д се постват , по кефи видеото.

ама верно можеше да поизрежеш уговорките :P

Аре чакаме други такива с повече дист.

п.с. Що не направите на същото място някой сешън от форума да се насера верно тогава :ph34r::):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама верно можеше да поизрежеш уговорките :P

Аре чакаме други такива с повече дист.

п.с. Що не направите на същото място някой сешън от форума да се насера верно тогава

Нищо не съм рязал то така е по автентично. Иначе е час и нещо и не са само разправии просто там съм го кръцнал преди да почнеме да свириме. Не съм и гледал дори къде режа просто там дропна сървъра хахаха... :beer: това с дист-а :) хехе как да кажа ... абе сещай се :D а иначе в момента работиме в това студио по свои проекти и не го даваме за репетиционна... от тогава сме направили само още един джем, но вместо дистери ползваме компютри така, че вероятно няма да представлява интерес за теб, както и много други тук :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Росене,бива :pray: !Добре сте почнали,но има какво да се желае още.Това естествено е мое лично мнение и съвет,не искам да се засяга никой.Топите си пръстите на краката в импровизирането,но има още доста неща да научите.Следващия път поствай нещо с теб на китара,добре държиш фронта на барабаните иначе ;)Успехи и със здраве,

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има какво да се желае още.

разбира се ... аз пак повтарям не претендирам за нищо :beer: просто го пуснах ей така да споделя с вас а и крайно време е и други да почнат да пускат по някое видео.

 

пс: Надживял съм отдавна годините да се правя на големия музикант с дългия гриф, палка или нещо друго :pray: хахахаха.

 

Айде владо грабвай камерата и другия път, като посвирвате да снимате. Интересно е сам виждаш

 

;) уф че ме кефи това зеленото дет скача

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Кефите - кога ли и ние ще имаме подобно записче. Гледах го преди време, имаше линк във вашият форум. Така и не ми стана ясно каква е ролята на лаптопа :pray: Иначе китариста да не ми се сърди, но малко не му се отдава тая работа ;)

Редактирано от niki123bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефите - кога ли и ние ще имаме подобно записче. Гледах го преди време, имаше линк във вашият форум. Така и не ми стана ясно каква е ролята на лаптопа :) Иначе китариста да не ми се сърди, но малко не му се отдава тая работа :P

лаптопа беше с рийсън на него и едно миди контролерче... а китаристите са двама, кой по точно единия е скрит зад ъгъла с акустичната китара :P пича е доста напред с материала свири фламенко и е спечелил няколко конкурса... А другия тогава се запознахме :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Несоре, тоя Тонката Велев ли е? И как, казваш, ви е заглавието?...

:hello:

хехе няма заглавие .. просто писах в форума да посвириме малко и се събрахме ааа иначе не знам фамилията ако питаш за китариста,който през цялото време е в гръб, но малкото му име е Антон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефите - кога ли и ние ще имаме подобно записче. Гледах го преди време, имаше линк във вашият форум. Така и не ми стана ясно каква е ролята на лаптопа :) Иначе китариста да не ми се сърди, но малко не му се отдава тая работа :)

лаптопа беше с рийсън на него и едно миди контролерче... а китаристите са двама, кой по точно единия е скрит зад ъгъла с акустичната китара :) пича е доста напред с материала свири фламенко и е спечелил няколко конкурса... А другия тогава се запознахме :)

Имам в предвид тоя дето му гледах гърба през цялото време, никак не се беше скрил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефите - кога ли и ние ще имаме подобно записче. Гледах го преди време, имаше линк във вашият форум. Така и не ми стана ясно каква е ролята на лаптопа :) Иначе китариста да не ми се сърди, но малко не му се отдава тая работа :)

лаптопа беше с рийсън на него и едно миди контролерче... а китаристите са двама, кой по точно единия е скрит зад ъгъла с акустичната китара :) пича е доста напред с материала свири фламенко и е спечелил няколко конкурса... А другия тогава се запознахме :)

Имам в предвид тоя дето му гледах гърба през цялото време, никак не се беше скрил ;)

да де освен този в гръб имаше един скрит зад ъгъла с акустична китарка, както и да е :) изкефихме се. Удоволствието от музиката е най важно лично за мен не кой как свири или къде си топи краката :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Несоре, тоя Тонката Велев ли е? И как, казваш, ви е заглавието?...

:hello:

хехе няма заглавие .. просто писах в форума да посвириме малко и се събрахме ааа иначе не знам фамилията ако питаш за китариста,който през цялото време е в гръб, но малкото му име е Антон

Тони във форума ли е?.... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, Несоре, тоя Тонката Велев ли е? И как, казваш, ви е заглавието?...

:hello:

хехе няма заглавие .. просто писах в форума да посвириме малко и се събрахме ааа иначе не знам фамилията ако питаш за китариста,който през цялото време е в гръб, но малкото му име е Антон

Тони във форума ли е?.... :think:

хехехе,

що за въпрос???? Ако говориме за един и същи Тони той посещава форуми, да. А, иначе питай го щом го познаваш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефите - кога ли и ние ще имаме подобно записче. Гледах го преди време, имаше линк във вашият форум. Така и не ми стана ясно каква е ролята на лаптопа :) Иначе китариста да не ми се сърди, но малко не му се отдава тая работа :)

лаптопа беше с рийсън на него и едно миди контролерче... а китаристите са двама, кой по точно единия е скрит зад ъгъла с акустичната китара :) пича е доста напред с материала свири фламенко и е спечелил няколко конкурса... А другия тогава се запознахме ;)

Имам в предвид тоя дето му гледах гърба през цялото време, никак не се беше скрил ;)

да де освен този в гръб имаше един скрит зад ъгъла с акустична китарка, както и да е :) изкефихме се. Удоволствието от музиката е най важно лично за мен не кой как свири или къде си топи краката :)))

Абсолютно съм съгласен :) Аз лично много се изкефих, даже май тогава си дръпнах една болшая версия - нейде към 300 - 400 Мб беше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен :) Аз лично много се изкефих, даже май тогава си дръпнах една болшая версия - нейде към 300 - 400 Мб беше :)

100-200МБ

ми взимай Иванеца и идвай сега в събота...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.