Jump to content
Българският форум за музиканти

Разлика между Floyd Rose и Fat10 тремола


Radoslav Ivanov

Recommended Posts

1. и сатриани и вай са късали и късат струни на живо както и може би всички професионални музиканти

2. на тях не им дреме дали ще скъсат струна понеже имат за бекъп поне още две китари

3. струните с които свирят по концерти са нови новенички а не отлежавали месеци

4. тремолата им наистина са най-добрите на света

5. купи си два ибанеца от високата серия и си сменяй струните през седмица за да си ръчкаш на воля

 

Абсолютно точно.Само искам да добавя,че евтините тремола и бриджове(или поне много от тях) късат струни като луди,при по агресивни бенда,а без бендове някои работи ,като блус например,трудно се свирят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така си мисля и за това вече хич не си ползвам флойда

пък и като гледам супер майстори като зак уайлд или стив морс

изобщо не ползват такива работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така си мисля и за това вече хич не си ползвам флойда

пък и като гледам супер майстори като зак уайлд или стив морс

изобщо не ползват такива работи

 

:secret: С риск за ОФ ТОПИК искам да кажя че свиренето на Сатриани , Вай , Джнонсън , Петручи (айде и Малмстийн слагам :P) влиза в т.нар . категория Guitar Show .Който е гледал концертите на G3 е видял що за "джаджи" използват. Това е необходимост , която шоу от такова естество изисква.

Китаристите които "не ползват такива работи" не са по-велики само защото не ползват . Просто са различни . Не влагам никакви пристрастия в този мой отговор.

 

Кийп Рокин'

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

 

Благодаря на всички за мненията.

 

Едва ли ще тръгна да я дълбая - няма да си залужава наистина. Пък и с това тремоло китарата не се разстройва дълго време. :slap:

 

Радо

Редактирано от Radoslav Ivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.