Jump to content
Българският форум за музиканти

За българските групи(таблатури)


Old_Shetarhand

Recommended Posts

02:43

D-----------------------------------------------------------------------------------------------------

A--14-----------14-16-17-16h17p16p----------------------------19-17-16-17-16----------------

F------13-13~--------------------------------------------------18--------------------16-16/17~~~

C-----------------------------------------18-18~-16~-16--19--------------------------------------

G------------------------------------------------------------------------------------------------------

D------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

02:54

D-----------------------------------------------------------------------------------------------------

A-----------------------------------------------------------------------------------------------------

F------------------------------------------------------------------------------------------------------

C-----------------------------------------------------------------------------------------------------

G-11h12p11p12/15~\12-11------------------------------------------------------------------------

D---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

02:59

D-----------------------------------------------------------------------------------------------------

A-----------------------------------------------------------------------------------------------------

F---18-16-18~-16~-16h18p16p14----------------------------------------------------------------

C-----------------------------------------------------------------------------------------------------

G-----------------------------------------------------------------------------------------------------

D-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ето ти го таковата :) китарата ми е в Ре и за тва таба е в Ре, ако твоята е в Ми просто го свири с 2 прагчета по високо

възможно е да има грешки че ме мързи да се вслушвам :D

аи със здраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси човече!!така като сме тръгнали,нещо от сорта на БОБАН ЗДРАВКОВИЧ и всякви такива гръцки и сръбски да знаете,че за гергиов ден ше ходя на едно купонче където всички са фенове на такава музика и знаете как е трябва да ги впечатля:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ти го таковата smile.gif китарата ми е в Ре и за тва таба е в Ре, ако твоята е в Ми просто го свири с 2 прагчета по високо

уфф, т.е. две прагчета по ниско....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
Aз имам няколко таб-а на Лепа Брена,ако вършат работа... :greenangel:

А на кой точно песни на lepa brena имаш табове защото аз търся на една неина но знам само името на български "аз немам друг дом"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз имам няколко таб-а на Лепа Брена,ако вършат работа... :)

А на кой точно песни на lepa brena имаш табове защото аз търся на една неина но знам само името на български "аз немам друг дом"

 

 

 

А бе пич ти гледаш ли от кога е тая тема. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз имам няколко таб-а на Лепа Брена,ако вършат работа... :girl_cray2:

А на кой точно песни на lepa brena имаш табове защото аз търся на една неина но знам само името на български "аз немам друг дом"

 

 

 

А бе пич ти гледаш ли от кога е тая тема. :offtopic-001:

 

Явно модовете не са я надушили още... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе къде може да си намеря таблатури на бг групи?

пък ако са на Гитар Про - ИДЕАЛНО!:greenangel:

 

Мисля. че този сайт www.akordite.com ще ти свърши чудесна работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.