Jump to content
Българският форум за музиканти

Дайте идея за стойка за клавир и лаптоп


gondzio

Recommended Posts

Здравейте,колеги.Имам следното питане.Днес най-накрая се сдобих с вси4ко необходимо за свирене на живо с клавир,лаптоп и външна звукова карта(М-аудио 1814).Имам оба4е следното питане.Дайте идея как могат да се разположат на сцената,за да ми бъде максимално лесно да бачкам с тях.Дайте малко ноу-хау че другият петък трябва да свиря със сета си,а не знам как да разположа нещата(и на какви стойки).Мерси предварително и наздраве.

Редактирано от gondzio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свирене на живо с клавир,лаптоп и външна звукова карта

 

Наздраве, щом си рекъл.

 

Колеги, обяснете на стария човек, за какво ти е лаптоп за свирене на живо.

 

Извинявам се на gondzio за спама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми явно е преценил че ще свири с модул генериран от личния си лап топ ;).

 

 

 

Иначе стойки се продават колкото щеш че и сякви аксесоари към тях. За разположението е най-важно да ти е удобно и достъпно на теб, после вече самата визия. Ето го примерно тоя образ: цък. Виж му клавирния сет.

Ако пък искаш да ти е баш отгоре, земи си стойка за 2-ри клавир и си сложи няква плоскост отгоре кадето да сложиш лап топ-а и картата - ето ти пример: цък. ... верно има бая излишни аксесоари ама не ми се търси ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за навременните отговори.А на въпроса...ползвам vst-та и съм спретнал сет,с който лесно да манипулирам по време на концерт.Знам,че това крие рискове,но до сега не съм попаднал на клавир,който да има всичко,което ми трябва.Иначе мерси за идеята,маи така ще направя,с двойна стойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.