Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос относно перцето


korn-jubi

Recommended Posts

Искам да питам има ли значение като свиря някоя гамичка примерно, дали ще дръпам надолу или нагоре струната ? Щото мене лично ми е по-лесно отдолу нагоре да дърпам ( иначе ако е отгоре, надолу -> нещо изпускам струните )

 

П.С. Не ми се смейте, свиря от 7,8 месеца още :thx: ( Чак сега ще ходя на уроци, но иначе всички песни на Джудас Прийст си ги свиря :hysterical:)))))))), естествено без солата:hysterical: )

Редактирано от korn-jubi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като ходиш на уроци, най-добре е да попиташ учителя си и за това и за всичко друго. Възползвай се максимално, срам ли те е кво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като ходиш на уроци, най-добре е да попиташ учителя си и за това и за всичко друго. Възползвай се максимално, срам ли те е кво?

 

 

Написал съм, че "чак сега ще ходя"...Просто ако има значение искам да знам, за да не го уча грешно и да се поправя след като ще ходя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше отишъл на уроци тези неща щеше да ги знаеш пореди 6 месеца. За това силно препоръчвам на всеки начинаещ да си намери учител. Не, че тук не ти казаха какво да правиш но това са елементарни неща, които после много ще ти пречат ако не ги знаеш. А учителя ти щеше да те е коригирал 100 пъти до сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.