Jump to content
Българският форум за музиканти

Garland 60w 3 Channel Tube Head By Gregg


Recommended Posts

Незнам защо обаче Грег почва все повече да ме кефи:drummer: Ебаси яките неща! Еееех, колко ли струва една такава лудница?

 

Това на снимката по-горе - около 900 лв. и то защото имало някакви екстри като ревърб и прочие. Значи нормално може и по-малко да е, но не искам да говоря наизуст. Преди малко говорих с Галин и май ще има изработка на още един къстъм амп ;) но доста по-различен от това май ... ;)

 

Наздраве и да живее Варна и всичко "made in Varna" :):music336:

 

 

...може би е имал моята поръчка в предвид...аз чакам с нетърпрние да се пръкне поредния негов амп...за да му стана горд собственик...както е замислен следва да бъде просто умопомрачителен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

preIbanez, пак ли за лампов амп говорим? Някой поръчвал ли си е транзисторен амп при Грег? И въобще занимава ли се подобни ампове, че ми се въртят разни идеи из тиквата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време стана дума и тогава ми каза, че се занимава само с лампови ампове. Честно казано, никак не съжалявам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...зае*и ги висчки хибридни дигитални и транзисторни ла*на...аз откакто чух творението на Грегг се чудя къде да се завра с моя БОСС ГТ8...в момента му се дразня както на времето се дразнех на бившия ЗООМ 707...само чакам да ми стане ламповия амп и разкарвам всичко останало...а тебе какво точно те притеснява в лампите...теглото...подръжката...не е кой знае какво...ако е за цената...не мога да коментирам конкретно...но лампите на Грегг излизат колкото транзистор или най-много хибрид на сравнително популярните компании...по-добра оферта няма да намериш повярвай ми...цената е смешна сравнена с качеството на звука и изработката...ГРЕГГ ПРЕЗИДЕНТ...

 

ПС: извинявам се за :hysterical: -а...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми малко цената :hysterical: То самата цена на ампа е мн добра, ама нали трябва и кабинет с говорителки да се взима...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех, че телепатично се предава звука при транзисторните....

 

btw Грег прави ли комбота или само глави? Тва ми е големия въпрос на мени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В стари теми съм срещал и комбота.Даже в един негов усилвател имаше канал който преставляваше моднат Металзон.Все пак най-добре е да говориш с правилния човек,че малко ставаме като адвокати. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех, че телепатично се предава звука при транзисторните....

 

btw Грег прави ли комбота или само глави? Тва ми е големия въпрос на мени.

 

...не съм се заяждал...просто каквото и да вземеш все ще ти трябват говорители...поне един...а мен ако питаш наличието на 2х12" поне е направо задължително...иначе вероятно Грегг прави и кубета...не виждам причина да не прави след като на главите може да се уточнява всеки аспект на екстрите и дизайна до най-налудничавите подробности...аз лично съм доволен от този човек преди изобщо да е направил за мен каквото и да е...комуникацията при сътворяването на проекта е на много високо ниво...и така човек е сигурен че в крайна сметка накрая ще получи най ама най-добрия резултат...иначе не знам дали си мислил за глава с кабинет 2х12"...понеже в някой случаи може би това е оптималното решение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, ей тва е красота вече.

 

preIbanez, и аз не искам/х да се заяждам. Просто ми трябва амп със средна сила за свирене вкъщи, а не за репетиции. Демек глава + кабинет ми е ненужна просто. Това кубе на снимката ми е перфектно като решение. Мерси на всички за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:metalist::hysterical: Има много готин дизаин главата, а й кубето, на което сте постнали снимката. Човека явно много се старае. Поздравявам го за това което е сътворил, и което ще твори за бъдеще. Интересувам се колко струва главата, която е направил. :hysterical:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...няма ли шанс да пуснеш малко нови семпли с усилвателя...

 

За момента имам само този - http://media.putfile.com/Garland-lead-gain...Venci---mastara, тва не го свиря аз обаче, да не ме помислите за фен на металица :)

Като ми остане свободно време може да запиша още нещо...

 

За цени се обръщайте към Gregg, всеки амп е различен и цената е различна, пък сега и инфлация едно друго :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.