Jump to content
Българският форум за музиканти

софтуер за прослушване на стилове


sali

Recommended Posts

Някой може ли да ми назове някаква програма за прослушване на стилове на компютъра и от там да си подбера, кои от тях да си запиша на дискета и да си ги вмъквам на моята YAMAHA PSR730, защото сега ги пиша на дискетата бе да знам какво представляват и едва на синтезатора ги разбирам, има ли такава програма освен в мечтите ми?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕМС Style Works 2000 Universal

 

Освен това тази програма може да конвертира стилове от всяка към всяка платформа - КОРГ, Ямаха, Солтън и т.н. Върши идеална работа ...

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕМС Style Works 2000 Universal

 

Освен това тази програма може да конвертира стилове от всяка към всяка платформа - КОРГ, Ямаха, Солтън и т.н. Върши идеална работа ...

 

Благодаря, а можеш ли да ми дадеш някакъв адрес от който да си я изтегля, защото за сега не мога да я открия, търсих и в торентите, все едно че не съществува, не че не ти вярвам, но просто за момента не мога да се справя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕМС Style Works 2000 Universal

 

Освен това тази програма може да конвертира стилове от всяка към всяка платформа - КОРГ, Ямаха, Солтън и т.н. Върши идеална работа ...

 

Благодаря, а можеш ли да ми дадеш някакъв адрес от който да си я изтегля, защото за сега не мога да я открия, търсих и в торентите, все едно че не съществува, не че не ти вярвам, но просто за момента не мога да се справя.

Еее, намерих тази версия EMC Style Works midi 2000 Universal v1.95d, инсталирах я и наистина ме кефи, но ми иска активиране

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз като я купувах навремето, активирането ми излезе над 400 евро, че даже май 450 беше за универсалната версия за тая малката програма :punk_guitar: Хехех ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Програмата StyleWorks наистина е много хубава, но ако искаш първо изтегли демо версията да видиш дали на теб ще ти хареса и ако ДА изтегли кракната версия от датата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕМС Style Works 2000 Universal

 

Освен това тази програма може да конвертира стилове от всяка към всяка платформа - КОРГ, Ямаха, Солтън и т.н. Върши идеална работа ...

 

Благодаря, а можеш ли да ми дадеш някакъв адрес от който да си я изтегля, защото за сега не мога да я открия, търсих и в торентите, все едно че не съществува, не че не ти вярвам, но просто за момента не мога да се справя.

Еее, намерих тази версия EMC Style Works midi 2000 Universal v1.95d, инсталирах я и наистина ме кефи, но ми иска активиране

 

Аз имам пълна версия дай мейл да ти я пратя :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята 1.95d версия обаче при Ямаха например си отваря дори и ритмите на Tyors 2. Не съм пробвал понеже нямам ритми от Korg Pa1x но не е ли съвместим с някои от посочените клавири в програмата като разширение на стиловете ( поне до някаква степен да му четат ритмите). В смисъл от configuration да посочим примерно i30 и т.н. Пак казвам, че говоря на изуст. Доста ритми от Корг до сега съм конвертирал за Ямахата и дори и да го няма посочен конкретно модела на корга все на едно от трите предложения в менюто там става ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя от доста време с STYLE WORK имам 2 версии но не качват стилове от ПА1 може дасе направят за ПА80 и дасе исползват на ПА1 но искам директно да мога да качвам ритми от ПА1 зада се направят някои корекции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не може да изискваш чудеса от програмата, семплираните ритми изобщо не може да ги конвертира, мажорно и минорно може да му смениш при конвертирането, има си опции за настройка, за ра1х не е излязла програмата, има за KORG до pa80

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.